• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » سرشماری اینترنتی۴۰ درصد از سرپرستان خانوار
  کد خبر : 1904577

  سرشماری اینترنتی۴۰ درصد از سرپرستان خانوار

  فرماندار یزد از سرشماری اینترنتی۴۰ درصد از سرپرستان خانوار در سرشماری نفوس و مسکن سال جاری خبر داد. مصطفی سالاری گفت: بر اساس آیین‌ نامه ضرورت دارد تا ۴۰ درصد سرپرستان خانوار از طریق اینترنت سرشماری شوند. وی با بیان اینکه سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال جاری به دو صورت اینترنتی و حضوری…

  فرماندار یزد از سرشماری اینترنتی۴۰ درصد از سرپرستان خانوار در سرشماری نفوس و مسکن سال جاری خبر داد.

  ۳
  مصطفی سالاری گفت: بر اساس آیین‌ نامه ضرورت دارد تا ۴۰ درصد سرپرستان خانوار از طریق اینترنت سرشماری شوند.

  وی با بیان اینکه سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال جاری به دو صورت اینترنتی و حضوری باجرا می شود ادامه داد: این سرشماری در ماه‌ های مهر و آبان سال جاری همزمان با سراسر کشور در استان یزد نیز برگزار خواهد شد.

  مدیر اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان یزد با تاکید بر همکاری و همراهی در برگزاری سرشماری سال جاری اظهار داشت: آخرین مهلت مشارکت در طرح سرشماری نفوس و مسکن ۲۵ شهریور ماه جاری است که علاقمندان به همکاری باید نام نویسی کنند.

  وی عنوان کرد: تارنمای yazd.mporg.ir آماده است تا علاقمندان به همکاری در سرشماری نفوس و مسکن ثبت نام اقدام کنند.

  فرماندار یزد با اشاره به اینترنتی بودن بخش نخست این دوره از سرشماری افزود:شرکت کنندگان در این دوره از سرشماری با حضور در دوره‌های آموزشی و کسب نمره قبولی می توانند به عنوان مامور آمارگیر دولت را همراهی ‌کنند.

  وی با اشاره به برگزاری نخستین دوره از این سرشماری به صورت اینترنتی در دولت تدبیر و امید ادامه داد: افرادی که به صورت داوطلبانه به سامانه مرکز آمار ایران برای سرشماری مراجعه کنند پس از تکمیل اطلاعات کد رهگیری دریافت خواهند کرد.

  فرماندار یزد با اشاره به ثبت الکترونیکی در سرشماری حضوری در این دوره تصریح کرد: با مراجعه آمارگیران به منازل، اطلاعات شهروندان در فرم‌های الکترونیکی واز طریق تبلت‌ تکمیل خواهد شد.

  منبع : مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.