• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » کسانی که ملکی از شهرداری نگرفتند اما نامشان برده شد
  کد خبر : 1904563

  اخبار منتشر شده درباره واگذاری املاک در شهرداری از دروغ تا واقعیت

  کسانی که ملکی از شهرداری نگرفتند اما نامشان برده شد

  در گزارش‌هایی که درباره واگذاری املاک شهرداری تهران منتشر شد، نام برخی افراد به میان آمد و عنوان شد که املاکی به آنان واگذار شده در حالی که این موضوع واقعیت نداشت.

  ۱۳۹۴۰۵۰۵۱۵۰۹۰۴۵۴۹۵۷۶۴۶۰۴

  به گزارش ایران ویج نام و سمت برخی از افرادی که نامشان در لیست یاد شده آمده بود اما ملکی نگرفته‌اند به شرح زیر است:

  سیدمحمد‌جواد شوشتری، مدیر کل دفتر شهردار
  بر اساس گزارش، ایشان آپارتمانی به آدرس خ سرو شرقی خ سوم خ نامی خ نسیم پ ۱۷ ط ۱ دریافت نموده است. این در حالی است که این موضوع کذب بوده و واگذاری صورت نگرفته است.

  محمود صلاحی، مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری
  بر اساس گزارش، ایشان آپارتمانی به آدرس دروس احتشامیه خ راستوان پ ۴۳/۱ واحد ۲۳دریافت نموده است. این در حالی است که این موضوع کذب بوده و واگذاری صورت نگرفته است.

  معصومه آباد، عضو شورای شهر
  بر اساس گزارش سازمان خانم آباد دو دستگاه آپارتمان- درآجودانیه،خ ساری، مقابل کوچه سپهر، پ۴ به متراژ ۳۱۳ متر و با ۴۰ درصد تخفیف دریافت کرده است. این در حالی است که این موضوع از اساس کذب و هیچ ملکی به خانم آباد واگذار نشده است.

  سیدمحسن اسدی مشاور شهردار منطقه ۱۶
  “بر اساس گزارش سازمان بازرسی آپارتمانی به آدرس خ موحد دانش، جنب بانک تات پ۹۲، ط ۳ شرقی” ۱۷۱ متر به فرد فوق واگذار گردیده است. این در حالی است که همین ملک در گزارش سازمان بازرسی به سیدموسی پور موسی شهردار منطقه ۱۶ نیز واگذار شده است.

  علی برادران فلاحی، مدیرعامل حراست
  بر اساس گزارش سازمان، آپارتمانی به آدرس دربند‌، خ جعفری‌، نبش پالیزی‌، ط ۳ شمال غربی به متراژ ۱۸۳ متر به ایشان واگذار شده است. این در حالی است که بر اساس همین گزارش، همین آپارتمان به آقای رضا دباغی نیز واگذار شده است.

  سمیع‌الله حسینی، مدیر دفتر معاون سازمان سرمایه‌گذاری
  بر اساس گزارش آپارتمانی به آدرس دربند،خ جعفری، نبش پالیزی، ط ۴شمال شرقی به متراژ ۹۹ متر به ایشان واگذار شده است. در حالی که بر اساس همین گزارش، این آپارتمان به آقای محسن ترک آبادی و مجید میرباقر یومی نیز واگذار شده است.

  جعفر معصوم‌زاده، مدیر کل اداره برنامه‌ریزی و کنترل عملکرد
  بر اساس گزارش، آپارتمانی به آدرس زعفرانیه خ پسیان خ شارستان ششم پ ۵ ط ۵ با ۵/۸ درصد تخفیف و به متراژ به ایشان واگذار شده است. این در حالی است که این ملک بر اساس اسناد موجود اقاله شده و واگذار نشده است.

  علی نادی، قائم مقام سازمان مدیریت بحران
  بر مبنای گزارش، آپارتمانی به آدرس خ ولیعصر بلوار ناهید پ ۷۲ ط ۴ جنوب شرقی و به متراژ ۱۷۳متر به ایشان واگذار گردیده است. در حالی که بر اساس اسناد، این موضوع کذب بوده و واگذاری رخ نداده است.

  احسان‌الله شریفی، قائم مقام شهردار منطقه ۱
  بر اساس گزارش، ایشان آپارتمانی به آدرس یوسف آباد خ ۴۱ پ۳۵ ط اول دریافت نموده است. این در حالی است که این موضوع کذب بوده و واگذاری صورت نگرفته است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.