• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » به‌روز بودن شرط اول نویسندگی است/ سه فیلمنامه، آماده ساخت دارم
  کد خبر : 1904475

  به‌روز بودن شرط اول نویسندگی است/ سه فیلمنامه، آماده ساخت دارم

    فرهاد توحیدی فیلمنامه نویس سینمادر خصوص تاثیر مطالعه بر فیلمنامه نویسی نویسندگان سینما گفت:‌به‌روز بودن شرط لازم نویسندگی است. این، موضوعی است که به‌عنوان شرط اول نویسندگی باید محقق شود. ضمن اینکه به‌روز بودن هم تعاریف مختلف و متعددی دارد. وی در ادامه افزود: فیلمنامه‌نویس باید همراه و همگام تحولات روز جامعه اعم از…

  ۶۴

   

  فرهاد توحیدی فیلمنامه نویس سینمادر خصوص تاثیر مطالعه بر فیلمنامه نویسی نویسندگان سینما گفت:‌به‌روز بودن شرط لازم نویسندگی است. این، موضوعی است که به‌عنوان شرط اول نویسندگی باید محقق شود. ضمن اینکه به‌روز بودن هم تعاریف مختلف و متعددی دارد.

  وی در ادامه افزود: فیلمنامه‌نویس باید همراه و همگام تحولات روز جامعه اعم از سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و… جلو برود. مطالعه و آگاهی از مسائل روز داخل و خارج کشور کمک شایانی به ارتقای کیفیت آثار فیلمنامه‌نویسان می‌کند.حال اینکه فیلمنامه نویسان ما تا چه حد واجد شرایط باشند و به این موضوع توجه کنند، موضوعی است که باید از خودشان پرسید و جویا شد.

  توحیدی با اشاره به آثاری که در دست نگارش دارد، اظهار داشت: سه اثر دارم که هرسه د رحال بازنویسی نهایی است تا به‌زودی پس از مذاکراتی برای ساخت، به شورای پروانه ساخت ارائه شود. عنوان دو اثرم «کیسه رو بده خلاص شو» و«اردوگاه بازنده‌ها» است و برای ساخت اثر دیگر، منتظرم ساخت پرو‍ژه آقای تبریزی به‌پایان برسد تا با او کار را آغاز کنم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.