• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » پیاده‌راه ۱۷ شهریور باز شد
  کد خبر : 1904403

  پیاده‌راه ۱۷ شهریور باز شد

  رئیس کمیسیون نظارت حقوقی شورای اسلامی شهر تهران از بازگشایی پیاده‌راه ۱۷ شهریور از خیابان صفا به پایین جهت حل مشکلات کسبه و سکنه این محدوده خبر داد. پرویز سروری رئیس کمیسیون نظارت حقوقی شورای اسلامی شهر تهران در دویست و هشتاد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران به بیان وضعیت اجرای طرح…

  رئیس کمیسیون نظارت حقوقی شورای اسلامی شهر تهران از بازگشایی پیاده‌راه ۱۷ شهریور از خیابان صفا به پایین جهت حل مشکلات کسبه و سکنه این محدوده خبر داد.
  ۱۳
  پرویز سروری رئیس کمیسیون نظارت حقوقی شورای اسلامی شهر تهران در دویست و هشتاد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران به بیان وضعیت اجرای طرح ساماندهی خیابان ۱۷ شهریور حد فاصل میدان شهدا تا میدان امام حسین پرداخت و اظهار داشت: متأسفانه شهروندان و کسبه ساکن در این محدوده در طول ۵ سال گذشته با مشکلات متعددی مواجه بوده‌اند که بر این اساس نباید با اقدامی شتاب‌زده منجر به تصمیمی غلط‌تر و تشدید مشکلات شد.
  وی به نظرسنجی‌هایی پلاک به پلاک جهت بررسی وضعیت موجود اشاره کرد و افزود: تفکیک مشکلات کسبه و سکنه یکی از مهمترین اقدامات در بررسی به عمل آمده بود که در این بررسی ۹۷ درصد از کسبه رأی قاطع و منفی در خصوص تغییرات موجود داشتند.
  رئیس کمیسیون نظارت حقوقی شورای اسلامی شهر تهران جمع‌بندی نظرات کارگروه تخصصی تشکیل شده در رابطه با حل این معضل را بازگشایی پیاده‌رو ۱۷ شهریور از خیابان صفا به پایین دانست و تأکید کرد: شهرداری تهران حتماً باید حمایت‌های جدی جهت ارتقای رونق کسب و کار به عمل آورد.
  سروری تصریح کرد: اگر قرار است راسته فرهنگی در این محدوده ایجاد شود شهرداری باید خریدهای فرهنگی خود را در یک بازه زمانی مشخص تنها در این بخش اجرایی کند.
  وی به فعالیت پاساژ مهستان و تبدیل شدن آن به یک پاساژ فرهنگی در پایتخت اشاره کرد و افزود: قطعاً با توجه به جمعیت شهر تهران و نیاز فرهنگی آنان تنها یک پاساژ کافی نبوده و شهرداری می‌تواند با ایجاد چنین مکان‌هایی میزان تردد و در نتیجه رونق اقتصادی کسبه را افزایش دهد.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.