• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » توضیحات معاون شهردار درباره فرونشست‌های زمین
  کد خبر : 1904381

  توضیحات معاون شهردار درباره فرونشست‌های زمین

  معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران درباره فرو نشست‌های زمین و عدم استفاده شرکت‌های خدمات‌رسان از کانال‌های تأُسیساتی توضیحاتی ارائه داد. مازیار حسینی در دویست و هشتاد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران درباره توسعه مترو، اظهار داشت: با همه فشارهای اقتصادی موجود در کشور شورا…

  معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران درباره فرو نشست‌های زمین و عدم استفاده شرکت‌های خدمات‌رسان از کانال‌های تأُسیساتی توضیحاتی ارائه داد.

  ۷
  مازیار حسینی در دویست و هشتاد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران درباره توسعه مترو، اظهار داشت: با همه فشارهای اقتصادی موجود در کشور شورا و مدیریت شهری از توسعه مترو حمایت خوبی داشتند و از توسعه حمل‌ونقل ریلی بدون محدودیت بودجه‌ای حمایت شد.
  وی درباره ناوگان مترو نیز اظهار داشت: باید تا ۵ سال آینده به این ناوگان توجه جدی شود در حال حاضر از نظر زیرساخت پیچیدگی زیادی نداریم و بنده از اعضای شورای شهر دعوت می‌کند از واگن‌سازی مترو بازدیدی داشته باشند چرا که ظرفیت بسیار خوبی در آنجا وجود دارد و حتی می‌توانیم برای سایر کلانشهرها نیز واگن بسازیم.
  حسینی با اشاره به اینکه دولت باید از مترو حمایت کند،‌ گفت: در حال حاضر ۱۲۰۰ واگن وجود دارد که تا پایان سال باید به ۲۰۱۱ واگن برسد.
  معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: از تمامی ظرفیت‌های داخلی برای ساخت واگن استفاده می‌کنیم و با برندهای دنیا نیز برای انتقال تکنولوژی صحبت شده است.
  وی با اشاره به اینکه از برنامه پنج ساله برای توسعه مترو مقداری عقب هستیم، گفت: پس از تأمین منابع و با مدیریت زمان و کم کردن در فاصله‌ها می‌توانیم نسبت به توسعه مترو اقدام کنیم.
  حسینی درباره فرو نشست‌های زمین نیز اظهار داشت: پس از حادثه خیابان پیامبر که به لطف خدا با حداقل تلفات و خسارات اتفاق افتاد در خیابان شوش و صفی‌علی‌شاه در منطقه ۱۲ نیز فرو نشست زمین را داشته‌ایم که در خیابان‌های شوش و صفی‌علی‌شاه به دلیل مترو نبوده است.
  معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه خاک تهران آب‌رفت است، گفت: این خاک قابلیت شست‌وشو دارد و با هر تراوش آبی ریزدانه‌ها شست‌وشو می‌شود.
  وی گفت: اگر ما شبکه‌های فاضلابی داشته باشیم جریانات هیدرولیکی را هدایت می‌کنیم و امکان ندارد که شاهد چنین حوادث باشیم.
  حسینی با تأکید بر اینکه شبکه آب تهران فرسوده است، گفت: این فرسودگی موجب مشکلاتی در سطح شهر از جمله فرو نشست زمین می‌شود.
  معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران یادآور شد: ۱۲ تا ۱۳ درصد آب به حساب نیامده داریم که باید نسبت به این موضوع اقدام شود. منظور بنده گرفتن انگشت اتهام به ارگان خاصی نیست ولی باید از تونل تأسیسات مشترک استفاده شود حتی بعضی از شرکت‌های خدمات‌رسان حاضر به بردن تأسیسات خود در کانال‌های تأسیساتی نشده و در حال حاضر در منطقه ۲۲ کانال تأسیسات احداث شده ولی شرکت‌های خدمات‌رسان استفاده نمی‌کنند.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.