• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » توضیحات سازندگان فیلم «سوفی و دیوانه» درباره حواشی انتخاب بازیگران
  کد خبر : 1904257

  توضیحات سازندگان فیلم «سوفی و دیوانه» درباره حواشی انتخاب بازیگران

    انتشار خبری مبنی بر طولانی شدن پیش تولید فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» به دلیل عدم انتخاب بازیگران اصلی در هفته گذشته و اقدام قبلی برخی پروژه‌های سینمایی در انتخاب بازیگران خود از طریق فراخوان عمومی در شبکه‌های اجتماعی، باعث شده علاقه مندان بازیگری از همین طزیق تلاشی برای معرفی خود به عوامل این…

  ۴۰

   

  انتشار خبری مبنی بر طولانی شدن پیش تولید فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» به دلیل عدم انتخاب بازیگران اصلی در هفته گذشته و اقدام قبلی برخی پروژه‌های سینمایی در انتخاب بازیگران خود از طریق فراخوان عمومی در شبکه‌های اجتماعی، باعث شده علاقه مندان بازیگری از همین طزیق تلاشی برای معرفی خود به عوامل این فیلم سینمایی نمایند.

  تهیه کننده و عوامل پروژه ضمن ارج نهادن به این علاقه مندی بدینوسیله اعلام می‌کنند، انتخاب بازیگران فیلم «سوفی و دیوانه» به هیچ وجه از طریق شبکه‌های اجتماعی و فیلم و عکس انجام نخواهد شد. اعتقاد کارگردان فیلم بیشتر بر استفاده از بازیگران حرفه‌ای سینما و تئاتر و یا دانشجویان رشته‌های مرتبط و فضای آکادمیک برای فیلم است. تمام کسانی که تا کنون برای بازی در این فیلم تست داده و دورخوانی کرده‌اند، از این دو فضا خارج نبوده‌اند اما حساسیت زیاد کارگردان در انتخاب نقش‌های اصلی داستان، باعث شده این روند کمی طولانی شود.

  لذا روابط عمومی فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» از همه علاقه مندان تقاضا دارد، هیچ فیلم و عکسی از خود و از طریق شبکه‌های اجتماعی برای هیچکدام از عوامل پروژه ارسال ننمایند.

  «سوفی و دیوانه» عنوان پنجمین فیلم مهدی کرم پور است که در حال حاضر مراحل پایانی پیش تولید را پشت سر می‌گذارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.