• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار خودرو » قطعه سازان رکورد زدند
  کد خبر : 1904220

  قطعه سازان رکورد زدند

  به گزارش خبرنگار اعزامی ایران ویج : در حالیکه هیات مدیره قبلی انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو، هفته جاری با انتشار اطلاعیه ای خواستار امتناع قطعه سازان از حضور و مشارکت در انتخابات شب گذشته شده بودند، اما در این رویداد یک رکورد جدید از سوی آنان به ثبت رسید. **به گزارش ایران…

  photo_2016-09-06_16-05-19

  به گزارش خبرنگار اعزامی ایران ویج : در حالیکه هیات مدیره قبلی انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو، هفته جاری با انتشار اطلاعیه ای خواستار امتناع قطعه سازان از حضور و مشارکت در انتخابات شب گذشته شده بودند، اما در این رویداد یک رکورد جدید از سوی آنان به ثبت رسید.
  **به گزارش ایران ویج، این انتخابات در حالی برگزار شد که از همان ساعات اولیه صف طویلی برای شرکت در انتخابات شکل گرفت و در نهایت با مشارکت ۴٠٢ قطعه ساز اعضای اصلی، علی البدل و بازرسان این انجمن انتخاب شدند که این میزان مشارکت در نوع خود کم نظیر بوده است.
  ** در انتخابات شب گذشته انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو و با اتمام شمارش ارای مجمع انتخاباتی این انجمن اکثریت نسبی ارای حاضران، اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره و بازرسان انجمن شناخته شدند.
  **بر اساس شمارش آرای شب گذشته به ترتیب سید مرتضی مرتضوی ۲۹۷ رای، حسین نجاری ۲۶۱ رای، رضا رضایی۲۵۵ رای، فرهاد بهنیا ۲۵۵ رای، پدرام باویلی۲۴۱ رای ، سهیل یزدان بخش ۲۳۵ رای، محمد شهپری ۲۳۲ رای، فرهاد شریعتمداری ۲۲۴ رای، معصوم نجفیان ۲۲۳ رای، رضا هاشمی ۱۹۶ رای و مازیار بیگلو ۱۹۶ رای به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره انتخاب شدند.
  ** در همین حال و بر اساس شمارش آرا پیمان یزدان بخش ۷۴ رای، محمد صادقیانی ۴۴ رای و رضا تقی خانی ۳۹ رای به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره انتخاب و همچنین حسام اردشیر و نادر خلری به عنوان بازرسان اصلی و علی البدل انتخاب شدند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.