• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » دلنوشته یغما گلرویى برای مسعود کیمیایی پس از بازی در فیلم قاتل اهلی!
  کد خبر : 1904028

  دلنوشته یغما گلرویى برای مسعود کیمیایی پس از بازی در فیلم قاتل اهلی!

    یغما گلرویى با انتشار متنی به تقدیر و تمجید از مسعود کیمیایی پرداخت. در ادامه نوشته یغما گلرویى را خواهید خواند. حضور یغما گلرویى در فیلم قاتل اهلی یغما گلرویى در نقش کوتاهى براى کیمیایى در فیلم “قاتل اهلى” بازى کرده است. او البته چند ترانه هم براى فیلم سروده که از زبان پولاد…

  ۲۰

   

  یغما گلرویى با انتشار متنی به تقدیر و تمجید از مسعود کیمیایی پرداخت. در ادامه نوشته یغما گلرویى را خواهید خواند.

  حضور یغما گلرویى در فیلم قاتل اهلی

  یغما گلرویى در نقش کوتاهى براى کیمیایى در فیلم “قاتل اهلى” بازى کرده است. او البته چند ترانه هم براى فیلم سروده که از زبان پولاد کیمیایى که نقش خواننده را بازى میکند در فیلم شنیده مى شود.

  همچنین یغما گلرویى یادداشتى را براى مسعود کیمیایى نوشته که در ادامه مى خوانید:

  “کبوتری روی شانه ی من”

  آقای کیمیایی عزیز.

  از سالهای دور ممنوعیت ویدئو که فیلمهایی مثل “گوزنها”، “قیصر”، “رضا موتوری” و “داش آکل” را با شوق روی نوارهای بتاماکس اجاره ای می دیدم و صداهاشان را روی کاست ضبط می کردم که دیالوگها را هزار باره گوش بدهم و ازبر کنم، تا حدود پانزده سال پیش که نعمت آشنایی و بعد از آن همکاری با خالق آن فیلمها پیش آمد، دست شما مانند کبوتری روی شانه ی من بوده.

  دستی که آموزگار مهر است و در پناه رفاقتش می شود بالید و به گل نشست. نقاط مشترک فراوان میان جهان شعرهای من و سینمای شما از همین علاقه و رفاقت آب می خورد. از بختیاری من است که این موها در کنار شما سفید شد.

  “قاتل اهلی” همکاری مجدد ماست و شک ندارم فیلمی تماشایی و معرف “پولاد” تازه ای به مخاطبان خواهد بود. ممنون به خاطر زیست سرکشتان. ممنون که همچنان برای ما فیلم می سازید. این سینما به نفسهایتان محتاج است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.