• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه , مطالب برگزیده سایت » زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کاردانی و فنی حرفه‌ای اعلام شد
  کد خبر : 1903823

  زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کاردانی و فنی حرفه‌ای اعلام شد

  مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام نتایج نهایی کاردانی و فنی حرفه‌ای در عصر روز دوشنبه ۱۵ شهریور ماه خبر داد. حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی تعداد ۱۵۶ هزار و ۶۳۹ نفر پذیرفته شده نهایی رشته‌های با آزمون و بدون آزمون دوره‌های…

  مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام نتایج نهایی کاردانی و فنی حرفه‌ای در عصر روز دوشنبه ۱۵ شهریور ماه خبر داد.

  ۶۰

  حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی تعداد ۱۵۶ هزار و ۶۳۹ نفر پذیرفته شده نهایی رشته‌های با آزمون و بدون آزمون دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای نظام آموزشی مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی، موسسات عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی امروز دوشنبه ۱۵ شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

  وی ادامه داد: از تعداد ۱۵۶ هزار و ۶۳۹ نفر تعداد ۵۷ هزار و ۲۲۱ نفر زن و ۹۹ هزار و ۴۱۸ نفر مرد می‌باشد.

  توکلی تصریح کرد: کلیه پذیرفته شدگان نهایی ضرورت دارد برای اطلاع از تاریخ ثبت نام ابتدا به پایگاه دانشگاه و یا محل پذیرش مراجعه کرده و در صورت نبودن برنامه زمانی خاص بر اساس مفادی که در اطلاعیه‌ای به همراه فهرست اسامی آنان بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد از روزهای شنبه ۲۰ شهریور، یکشنبه ۲۱ شهریور و سه‌شنبه ۲۳ شهریور ماه با در دست داشتن مدارک تحصیلی لازم به پایگاه مورد نظر مراجعه کند.

  وی افزود: عدم مراجعه به موقع داوطلبان برای ثبت نام به منزله انصراف آنها است.

  توکلی ابراز داشت‌:‌ لازم به ذکر است برای شرکت در دوره‌های فنی حرفه‌ای و آموزش عالی برای رشته‌های با آزمون و بدون آزمون تعداد ۲۱۹ هزار و ۸۹۰ داوطلب ثبت نام نمودند که از این تعداد ۸۹ هزار و ۵۹۴ زن و ۱۳۰ هزار و ۲۹۶ نفر مرد هستند.

  وی ادامه داد:‌از تعداد ۲۱۹ هزار و ۸۹۰ داوطلب ۴۸ هزار و ۱۹۱ نفر در رشته‌های بدون آزمون (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) و ۱۷۱ هزار و ۶۹۱ نفر در رشته‌های با آزمون پذیرفته شده‌اند.

  توکلی یادآور شد: از تعداد ۱۷۱ هزار و ۶۹۱ نفر داوطلب رشته‌های با آزمون ۱۵۲ هزار و ۴۶۳ نفر در جلسه آزمون حاضر و ۱۸ هزار و ۲۲۸ نفر غایب بودند. از تعداد ۱۵۳ هزار و ۴۶۳ داوطلب حاضر تعداد ۶۶ هزار و ۸۷۲ نفر زن و ۸۶ هزار و ۵۹۱ نفر مرد بودند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.