• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » افشای جزئیات تازه‌ای از پرونده یک آدم ربایی در شیراز
  کد خبر : 1903754

  افشای جزئیات تازه‌ای از پرونده یک آدم ربایی در شیراز

  این حادثه دو هفته قبل در یکی از خیابانهای شیراز رخ داد. آن زمان پسر ۳۰ ساله با خودروی ام وی ام خود، خانه را ترک کرد اما هنوز مسافت زیادی طی را نکرده بود که یک خودرو جلوی او پیچید. مرد جوان پیاده شد تا ببیند چه اتفاقی افتاده که در همین هنگام افرادی…

  این حادثه دو هفته قبل در یکی از خیابانهای شیراز رخ داد. آن زمان پسر ۳۰ ساله با خودروی ام وی ام خود، خانه را ترک کرد اما هنوز مسافت زیادی طی را نکرده بود که یک خودرو جلوی او پیچید. مرد جوان پیاده شد تا ببیند چه اتفاقی افتاده که در همین هنگام افرادی در حالی که سلاح سرد در دست داشتند از خودرو پیاده شدند و با تهدید، مرد جوان را سوار ماشین خود کرده و به راه افتادند.

  ۵۱

  جزئیات تازه ای از پرونده یک آدم ربایی که پس از ربودن جوانی در شیراز برای آزادی او یک میلیارد تومان خواستند، فاش شد.

  درخواست میلیاردی

  چند ساعت از ماجرای آدمربایی گذشته بود که موبایل پدر گروگان به صدا درآمد. تماس گیرنده مردی بود که به تندی حرف میزد. او گفت که پسر وی را ربودهاند و برای آزادیاش در ابتدا یک میلیون دلار میخواهند. پس از آن تلفن قطع شد و با تماس خانواده گروگان با پلیس، هویت جوانی که از مقابل پارک ربوده شده بود، مشخص شد.

  در شرایطی که خبر این آدمربایی به سرعت منتشر شده بود، تحقیقات تیمهای تخصصی پلیس و نیروهای امنیتی برای آزادی جوان ربوده شده شروع شد.

  با توجه به حساسیت موضوع، پرونده ای تشکیل و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری آدم ربایان آغاز شد. در ابتدای تحقیقات ماموران توانستند خودروی گروگان را در یکی از خیابان های شیراز در حالی که رها شده بود کشف کنند. با کشف این خودرو ، مسیر تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد.

  در ادامه آدم ربایان با خانواده گروگان تماس گرفته و در قبال آزادی وی درخواست یک میلیارد تومان کردند. با توجه به حساسیت موضوع و با انجام اقدامات گسترده و صدور دستورات لازم از سوی بازپرس دادسرای جنایی شیراز ،سرنخ هایی به دست آمد و یک نفر از آدم ربایان دستگیر شد. به دنبال دستگیری این فرد فاش شد که گروگان را در کوه های اطراف شیراز نگهداری می کنند.

  رهایی گروگان

  با انجام تحقیقات مشخص شد که سه برادر با همدستی یک فرد غریبه با انگیزه اخاذی این فرد را ربوده اند و در قبال آزادی وی از پدر ثروتمندش یک میلیارد تومان درخواست کرده اند. با دستگیری یکی از آدم ربایان، سه نفر دیگر که متوجه موضوع شده بودند گروگان را رها کرده و هر سه نفر متواری شدند.

  در ادامه یکی دیگر از آدم ربایان دستگیر شد.در تحقیقات از فرد گروگان، فاش شد که آدم ربایان با اسلحه سرد ، اسپری و… دست به این کار زده اند.

  در حال حاضر تحقیقات برای دستگیری دو آدم ربای فراری ادامه دارد.
  منبع : خبر جنوب

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.