• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » شرایط اعطای وام ۴۰ تا ۸۰ میلیونـی مسکن
  کد خبر : 1903745

  شرایط اعطای وام ۴۰ تا ۸۰ میلیونـی مسکن

  حداقل مبلغ مورد نیاز برای افتتاح حساب ۱۳میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و سپرده گذار پس از گذشت سه سال مجاز به دریافت تسهیلات می شود. عضو هیئت مدیره بانک مسکن در خصوص نحوه افتتاح حساب در بانک مسکن برای دریافت این تسهیلات اظهار داشت: حداقل مبلغ مورد نیاز برای افتتاح حساب ۱۳میلیون و…

  IMG20101837
  حداقل مبلغ مورد نیاز برای افتتاح حساب ۱۳میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و سپرده گذار پس از گذشت سه سال مجاز به دریافت تسهیلات می شود.
  عضو هیئت مدیره بانک مسکن در خصوص نحوه افتتاح حساب در بانک مسکن برای دریافت این تسهیلات اظهار داشت: حداقل مبلغ مورد نیاز برای افتتاح حساب ۱۳میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و سپرده گذار پس از گذشت سه سال مجاز به دریافت تسهیلات می شود.

  ابوالقاسم رحیمی انارکی عضو هیئت مدیره بانک مسکن در خصوص کاهش نرخ سود تسهیلات مسکن اولی ها اظهار داشت: طبق دستور رییس جمهور برای بار سوم نرخ سود این تسهیلات کاهش پیدا کرده که بر اساس آن نرخ سود این تسهیلات به ۹.۵ درصد در مناطق شهری و ۸ درصد در بافت فرسوده شهری کاهش یافته است.

  وی ادامه داد: سقف تسهیلات صندوق پس‌انداز مسکن یکم برای تهران ۸۰ میلیون تومان، برای مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر ۶۰ میلیون تومان و برای سایر شهرها ۴۰ میلیون تومان است.

  انارکی گفت:اقساط پلکانی تسهیلات ۶۰ میلیون تومانی در بافت فرسوده شهری که در گذشته با سود ۱۴ درصد ۸۶۲ هزار تومان بود، با سود ۸ درصد به ۵۱۲ هزار تومان و در خارج از بافت فرسوده شهری با سود ۹.۵ درصد به ۵۵۷ هزار تومان کاهش یافت که حاکی از کاهش ۴۱ درصدی میزان اقساط پرداختی دارد.

  وی در خصوص نحوه افتتاح حساب در بانک مسکن برای دریافت این تسهیلات اظهار داشت: حداقل مبلغ مورد نیاز برای افتتاح حساب ۱۳میلیون و ۵۰۰ هزار تومان  است و سپرده گذار پس از گذشت سه سال مجاز به دریافت تسهیلات می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.