• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بازیگران هالیودی , فرهنگی و هنری » اعتراف به سرطان بازیگر مشهور زن احساسات عمومی را برانگیخت
  کد خبر : 1903623

  اعتراف به سرطان بازیگر مشهور زن احساسات عمومی را برانگیخت

  اعتراف به سرطان بازیگر مشهور زن احساسات عمومی را برانگیخت/ عزیزم فقط ۵ سال زنده هستم. بازیگر مشهور سریال خانه ما هالیوود شانون دوهرتی طی مصاحبه ای با مجله پیپل اعتراف کرد به سرطان سینه مبتلا شده است. متاسفانه سرطان در بدنش پخش شده و تحت شیمی درمانی قرار دارد. او بعد از این مصاحبه…

  ۸۳

  اعتراف به سرطان بازیگر مشهور زن احساسات عمومی را برانگیخت/ عزیزم فقط ۵ سال زنده هستم. بازیگر مشهور سریال خانه ما هالیوود شانون دوهرتی طی مصاحبه ای با مجله پیپل اعتراف کرد به سرطان سینه مبتلا شده است.

  متاسفانه سرطان در بدنش پخش شده و تحت شیمی درمانی قرار دارد. او بعد از این مصاحبه عکس های از خودش وقتی موهایش را از ته تراشیده بود در صفحه شبکه اجتماعی اش قرار داد.
  بازیگر مشهور هالیوود شانون دوهرتی سپس در برنامه ( Entertainment Tonight) از خودش و اتفاقاتی که افتاده بود گفت: کمک های همسرم در طول بیماری به من قدرت و شجاعت زیادی داده است. (شانون سال ۲۰۱۱ با عکاس معروفی به نام کورت یسوایرنکو ازدواج کرد)

  ۸۴

  ازدواج مان از همان اول بسیار قوی بود. اما بیماری من پایه های ازدواجمان را قوی تر کرد. اگر همسرم نبود هیچوقت جرات گذراندن چنین چیزی را نداشتم. وقتی متوجه شدم بیمارم به همسرم گفتم: از تمام لحظاتی که با هم هستیم لذت ببر چون در پنج سال آینده زنده نخواهم بود! و او با شنیدن این حرف من غرق اشک شد.
  شانون سال ۲۰۱۵ از بیماریش مطلع شد. مادر و همسر شانون با گفتن قرار نیست خودت را رها کنی این روزهای سخت را با هم طی میکنیم. تو زن بسیار قوی هستی و قرار نیست به این زودی ها تسلیم شوی تو کارهای زیادی برای انجام دادن داری… به او روحیه داده کمک کردند مراحل سخت شیمی درمانی را بگذراند.

   

  ۸۵

   

   تصاویر جدید شانون  در شبکه های  اجتماعی  تاثر عمومی  را  نسبت  به  این  بازیگر موفق  سریال های  معروف  اجتماعی  بر انگیخت.  همکاران   قدیمی  شانون  با فرستادن پیام  از  او  حمایت  کردند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.