• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار خودرو » به ویرانه ها می مانم…
  کد خبر : 1903493

  به ویرانه ها می مانم…

  رُخ دادهای بسیاری وجود دارند که بتوانند اتحاد میان تولید کنندگان قطعات خودرو و خودروسازان را به بهترین شکل ممکنه مدیریت و به حداقل رساندن آسیب ها از بیرون با عنوان تهدید باعث توانمندی و ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس در صنعت خودروی ایران شد. این مثال داستانی است که میان دو شهر یا…

  به ویرانه ها می مانم

  رُخ دادهای بسیاری وجود دارند که بتوانند اتحاد میان تولید کنندگان قطعات خودرو و خودروسازان را به بهترین شکل ممکنه مدیریت و به حداقل رساندن آسیب ها از بیرون با عنوان تهدید باعث توانمندی و ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس در صنعت خودروی ایران شد. این مثال داستانی است که میان دو شهر یا بلکم دو شخص اتفاق می افتد. میخواهیم داستانی برایتان تعریف کنیم:
  میان دو شهر،آن هم در کلان شهری بزرگ،در جایی که همه به دنبال منافع خود بودند.اتفاقات عجیبی در حال وقوع بود، همدلی ها از بین رفته و نگاه ها به یکدیگر سرد و بی روح شده است.در ورای این بیگانگی اتفاقی این دو شهر را تهدید می کرد و آن دستاویزی برای دیگران بود.هرچه مردم آن دو شهر سعی کردند که بتوانند توانمندی خود را بالا ببرند اما عده ای در این تصور هستند که این همدلی و اتحاد میان آن ها را از بین ببرد.همچین موضوعی هم در حال اتفاق هست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.