• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه » ثبت نام اسکان خوابگاه‌های کوی دانشگاه تهران از امروز آغاز می‌شود
  کد خبر : 1903451

  ثبت نام اسکان خوابگاه‌های کوی دانشگاه تهران از امروز آغاز می‌شود

  مدیر کوی دانشگاه تهران از آغاز ثبت نام خوابگاه‌های کوی این دانشگاه در سال تحصیلی جدید خبر داد. محمد اسماعیلی مدیر کوی دانشگاه تهران  گفت: ثبت نام اسکان خوابگاه های کوی دانشگاه تهران برای سال تحصیلی جدید از امروز آغاز شده است. وی ادامه داد: در این دوره با تمهیدات اتخاذ شده از طرف امور…

  مدیر کوی دانشگاه تهران از آغاز ثبت نام خوابگاه‌های کوی این دانشگاه در سال تحصیلی جدید خبر داد.

  ۱۳

  محمد اسماعیلی مدیر کوی دانشگاه تهران  گفت: ثبت نام اسکان خوابگاه های کوی دانشگاه تهران برای سال تحصیلی جدید از امروز آغاز شده است.

  وی ادامه داد: در این دوره با تمهیدات اتخاذ شده از طرف امور خوابگاه ها دانشجویان مجاز شاغل به تحصیل، مجاز روزانه و غیر بومی می توانند در نیمسال تحصیلی جدید ثبت نام کنند.

  مدیر کوی دانشگاه تهران افزود: در صورتی که دانشجویی بعد از زمان حذف و اضافه به هر دلیلی شاغل به تحصیل در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۵ شناخته نشود، مرخصی تحصیلی، حذف ترم و یا دفاع قبل از ترم داشته باشد، اسکان دانشجو لغو و عودت مبلغ اجاره خوابگاه امکان‌پذیر نخواهد بود.

  اسماعیلی اضافه کرد: در صورتی که عدم حضور دانشجویی پس از رزرو یا تمدید خوابگاه محرز شود، علاوه بر لغو سکونت خوابگاه و عدم عودت مبلغ اجاره‌بها دانشجوی خاطی به کمیته انضباطی معرفی می شود.

  مدیر کوی دانشگاه تهران یادآور شد: دانشجویان می توانند از امروز تا ۱۶ شهریور ماه سال جاری با مراجعه به سامانه کوی دانشگاه ثبت‌نام خود را کامل کنند.

  گفتنی است زمان بازگشایی خوابگاه ها در نیمسال اول تحصیلی ۹۶-۹۵ از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه مورخ ۲۶/۶/۹۵ صورت می‌گیرد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.