• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه » راه اندازی سینما در دانشگاه تهران
  کد خبر : 1903390

  راه اندازی سینما در دانشگاه تهران

  معاون فرهنگی دانشگاه تهران از تاسیس و راه اندازی سینما در این دانشگاه خبر داد گفت:برای توسعه این کار جلساتی با شهرداری و وزارت ارشاد داشتیم که بتوانیم فضایی را برای این طرح اختصاص دهیم. مجید سرسنگی معاون فرهنگی دانشگاه تهران  گفت: طبق جلساتی که از سال گذشته با مدیران و نهادهای مختلف داشتیم قرار…

  معاون فرهنگی دانشگاه تهران از تاسیس و راه اندازی سینما در این دانشگاه خبر داد گفت:برای توسعه این کار جلساتی با شهرداری و وزارت ارشاد داشتیم که بتوانیم فضایی را برای این طرح اختصاص دهیم.

  ۹۵

  مجید سرسنگی معاون فرهنگی دانشگاه تهران  گفت: طبق جلساتی که از سال گذشته با مدیران و نهادهای مختلف داشتیم قرار شده بود که در سال تحصیلی آینده در دانشگاه تهران یک سینما راه اندازی کنیم.

  وی افزود:در این جلسات برای راه اندازی این سینما جلسات با وزارت ارشاد شهرداری برای این طرح داشتیم که هرچه سریع تر بتوانیم فضایی را برای این طرح اختصاص دهیم.

  معاون فرهنگی دانشگاه تهران ببان داشت:در محدوده طرح توسعه دانشگاه تهران چندین سینما وجود دارد که در حال پیگیری هستیم تا بتوانیم یکی از سینما ها را خریداری کنیم تا از این طریق بتوانیم به خانواده بزرگ دانشگاه تهران خدمات فرهنگی ارائه کنیم.

  سرسنگی یادآورشد:این سینما برای دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه تهران است و قرار است برنامه های فرهنگی این دانشگاه در این مکان برگزار شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.