• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه , مطالب برگزیده سایت » برخی از دانشگاهای غیر انتفاعی لغو مجوز می‌شوند
  کد خبر : 1903346

  برخی از دانشگاهای غیر انتفاعی لغو مجوز می‌شوند

  قائم مقام رئیس موسسات آموزش عالی دانشگاه های غیر انتفاعی از لغو مجوز برخی از خوابگاه های بی کیفیت در سالهای آتی خبر داد. طیرانی قائم مقام رئیس موسسات آموزش عالی دانشگاه های غیر انتفاعی در خصوص ظرفیت دانشجویی دانشگاه خیام در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: امسال ظرفیت دانشجو در دانشگاه خیام ۱۴۰ هزارنفراست….

  قائم مقام رئیس موسسات آموزش عالی دانشگاه های غیر انتفاعی از لغو مجوز برخی از خوابگاه های بی کیفیت در سالهای آتی خبر داد.

  ۷۸

  طیرانی قائم مقام رئیس موسسات آموزش عالی دانشگاه های غیر انتفاعی در خصوص ظرفیت دانشجویی دانشگاه خیام در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: امسال ظرفیت دانشجو در دانشگاه خیام ۱۴۰ هزارنفراست. وی افزود: با توجه به اینکه در چهار سال اخیر تعداد دانشجویان کاهش داشته این میزان ظرفیت امسال رو به افزایش است به طوری که پیش بینی می شود در مهر سال ۹۵ تنها ۵۰ درصد ازصندلی‌های دانشگاه پر شود. طیرانی در ادامه گفت: وزارت علوم خبر از تعطیلی برخی از واحدهای دانشگاه غیر انتفاعی می دهد که هنوز از کیفیت لازم برخوردار نیستند. این طرح در وزارت علوم ارائه شده است اما امسال عملیاتی نخواهد شد. وی از ادغام برخی از مؤسسات غیر انتفاعی در سالهای آینده خبر داد و افزود: امکان ادغام وجود دارد اما دانشگاه های غیر انتفاعی حذف نخواهند شد.

  طیرانی در پایان گفت: میزان افزایش شهریه برای کلیه دانشجویان اعم از جدید الورود و قدیمی امسال ۱۵ درصد است.
  منبع : میزان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.