• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار خودرو » ۹-نگاه عبرت آمیز به گذشته چهار ساله(چوب خط اسیری)
  کد خبر : 1903325

  ۹-نگاه عبرت آمیز به گذشته چهار ساله(چوب خط اسیری)

  در این چهار دیواری نقدیندگی خوابیده بر دیوار در سال ۹۲،تولید خودرو ها پیشکشی بود برای خزان دلسرد با تمامی کسری نداشته های قطعات و اختلال شدید در عدم بازپرداخت های بی خودی وصول این همه مطالبات در بی کرانه خود نیز گفته ای به میان نمی تواند بیاورد.

  فرصتی نمونده و همیشه باخته هر کس که شکایتی نکرده و بَرده بودن قبول نیست. در این چهار دیواری نقدیندگی خوابیده بر دیوار در سال ۹۲،تولید خودرو ها پیشکشی بود برای خزان دلسرد با تمامی کسری  نداشته های قطعات  و اختلال شدید در عدم بازپرداخت های بی خودی وصول  این همه مطالبات در بی کرانه خود نیز گفته ای به میان نمی تواند بیاورد.

  n00020193-b
  زمانی که من مهاجرت کردم، چه خوشی داشت صبوری من تا همیشه سوت و کوری، توی جاده های خلوت تا بخوایی بیایی به وطن برای ما فرقی نداره، مانده ایم تا بالاخره یه روز سحر رو ببینیم تازه اون موقع متوجه میشم که تمام دینامون در این چهار دیواری اسیر مانده و چوب خط مان پُر شده از نقدینگی های بی اساس
  تشکر می کنم برای پیدا کردن راه جهنم تا به بهشت برسم تا چوب خط اسیری هم از بین بره تا رو به هر مترسکی دست دراز نکینم تا این گونه هاج و واج  بمانیم و بگویم چرا تجاری نمی شوند و سوالات بسیار که کاش دست به ساختنش نمیزدی.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.