• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » زورگیری از رانندگان تهرانی با تصادف ساختگی
  کد خبر : 1902767

  زورگیری از رانندگان تهرانی با تصادف ساختگی

  متهمان سابقه داری که با روش تصادف ساختگی از راننده های تهرانی اخاذی می کردند، شناسایی شدند. یکی از متهمان دستگیر و به ۵۰ فقره زورگیری اعتراف کرده است. چندی قبل مرد جوانی در تماس با پلیس از قصد اخاذی دو سارق مامور نما خبر داد. با حضور ماموران در اتوبان تهران- کرج یکی از…

  متهمان سابقه داری که با روش تصادف ساختگی از راننده های تهرانی اخاذی می کردند، شناسایی شدند. یکی از متهمان دستگیر و به ۵۰ فقره زورگیری اعتراف کرده است.

  چندی قبل مرد جوانی در تماس با پلیس از قصد اخاذی دو سارق مامور نما خبر داد. با حضور ماموران در اتوبان تهران- کرج یکی از متهمان با موتور سیکلت متواری اما نفر دوم قبل از فرار دستگیر شد.
  با انتقال متهم و شاکی به پایگاه دوم پلیس اگاهی تحقیقات از انها آغاز شد. مرد راننده در شکایتش به ماموران گفت: در حال حرکت در اتوبان بودم که یک موتور سوار با آئینه خودرو برخورد کرد اما او مدعی شد اتفاقی نیفتاده و به راهمان ادامه دادیم. دقایقی بعد دو موتور سوار سد راهم شدند و مدعی شدند مرد موتور سوار از من به خاطر فرار از صحنه تصادف شکایت کرده است.
  راننده خودرو پژو اضافه کرد: دو مرد مامور نما مدعی شدند که با پرداخت ۲۰۰ هزار تومان آنها می توانند کاری کنند که خودروام توقیف نشود. وقتی از پول صحبت کردند متوجه شدم که تصادف ساختگی و آنها در حال اخاذی هستند به همین خاطر با پلیس تماس گرفتم.
  در ادامه متهم ۳۵ ساله با اعتراف به اخاذی از رانندگان تهرانی گفت: به همراه دو دوستم با موتور در خیابان ها پرسه می زدیم و با شکستن آئینه یا تصادف ساختگی سد راه رانندگان می شدیم. با بتادین خود را خونین نشان می دادیم و از آنها اخاذی می کردیم. بیشتر از زنان به علت اینکه زود می ترسیدند اخاذی می کردیم. تابه حال از ۵۰ راننده اخاذی کرده ایم. در اخرین اخاذی نیز ناکام ماندیم و همدستانم متواری و من دستگیر شدم.

  ۲۹
  با اعترافات متهم به اخاذی از رانندگان تهرانی با روش تصادف ساختگی، سعید احمد بیگی بازپرس شعبه ۱۵ دادسرای ناحیه ۵ از مالباختگانی که به همین شیوه مورد اخاذی قرار گرفته اند خواست برای شکایت به این شعبه یا پایگاه دوم پلیس آگاهی مراجعه کنند.
  گفتنی است تحقیقات برای دستگیری دو همدست متواری این فرد ادامه دارد.

  منبع : میزان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.