• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » اجرای سرشماری نفوس و مسکن از ۳ تا ۲۴ مهر به صورت اینترنتی
  کد خبر : 1902763

  اجرای سرشماری نفوس و مسکن از ۳ تا ۲۴ مهر به صورت اینترنتی

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت:‌ سرشماری نفوس و مسکن از ۳ تا ۲۴ مهرماه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود. نعمت الله ترکی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از سال ۹۰ سرشماری نفوس و مسکن هر ۵ سال یک بار شده است گفت: این سرشماری از سوم مهر ماه آغاز…

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت:‌ سرشماری نفوس و مسکن از ۳ تا ۲۴ مهرماه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود.

  ۲۸
  نعمت الله ترکی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از سال ۹۰ سرشماری نفوس و مسکن هر ۵ سال یک بار شده است گفت: این سرشماری از سوم مهر ماه آغاز می شود.
  وی افزود: این سرشماری در دو مرحله اینترنتی و حضوری انجام می‌شود و با توجه به اینکه تهرانی‌ها ۹۰ درصد دسترسی به اینترنت دارند استقبال از سرشماری اینترنتی بیشتر خواهد بود که این تاریخ از ۳ تا ۲۴ مهر ماه خواهد بود.
  ترکی اظهار داشت: از ۲۵ مهر تا ۲۵ آبان ماه سرشماری حضوری انجام می‌شود و ماموران آمارگیر با تب لت آمارگیری خواهند کرد.
  رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران گفت: ۶۳۶۹ نفر مسئولیت آمارگیری تهران را برعهده دارند که ۵۱۷۲ نفر از آنها آمارگیران هستند و مسئولیت آمارگیری در شهرستانها برعهده فرمانداران است.
  ترکی گفت: کل بودجه در نظر گرفته شده برعهده مرکز آمار است که تهران ۳۸۰ میلیون تومان برای تامین تجهیزات تامین کرده است. ماموران سرشماری لباس فرم و کارت شناسایی ویژه ای دارند که اطلاع رسانی خواهد شد.
  رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران در ادامه در مورد سرمایه گذاران خارجی در تهران گفت: چین سرمایه گذار تصفیه خانه و مترو و قطار شهری تهران شده و در سایر بخش‌ها هم ۷۸ کشور جهان در تهران حضور پیدا کردند و ما هم استقبال کردیم. آنها به دنبال فروش تکنولوژی بودند که قبول نکردیم و تنها ۲۴ کشور انتخاب شدند چون نیازهای ما را تامین می‌کنند. بعنوان مثال کشور پرتغال برای بهداشت و درمان وارد شد و ۲ تفاهم نامه نهایی شده است. کشور ایتالیا هم در بخش سلامت وارد شده و تا امروز ۲ میلیارد دلار کار آغاز شده است.
  ترکی گفت: ستاد و سایت جذب سرمایه گذاری در تهران فعالیت خود را با پتانسیل بالا آغاز کرده و مشوق‌های خوبی هم برای جذب سرمایه گذاران خارجی اعلام شده است.
  رئیس سازمان برنامه و بودجه تهران از ایجاد پایانه صادرات گل و گیاه و محصولات کشاورزی استان تهران تا دهه فجر در پیشوا و پاکدشت خبرداد و گفت: ایجاد شهرک تولیدات گلخانه‌ای بخش دیگری از برنامه‌های تهران است که تاکنون ۲۰۰ هکتار از بخش سنتی به گلخانه‌ای تبدیل شده است. همچنین در بخش صنعت و معدن بالای ۳ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری شده که موجب اشتغال زایی جوانان شده است.
  ترکی ساماندهی صنوف را دستور کار تهران عنوان کرد و گفت: زمین را معرفی کردیم تا به زودی شهرک تولید پوشاک در اسلامشهر یا بهارستان ایجاد شود.
  وی گفت: باید سالانه ۱۲۰ هزار فرصت شغلی در تهران ایجاد شود و از سال ۹۲ تا ۹۴ حدود ۴۸۰ هزار شغل ایجاد شده است.
  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.