• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » فعالیت غیرمجاز در امور پزشکی مرد ۶۰ ساله را روانه زندان کرد
  کد خبر : 1902707

  فعالیت غیرمجاز در امور پزشکی مرد ۶۰ ساله را روانه زندان کرد

  «ناصر – الف» شصت ساله با وجود سال‌ها فعالیت تجربی در امر پزشکی به دنبال رفع درد دندان یکی از آشنایان روانه زندان مرکزی قم می‌شود. فعالیت غیرمجاز در امور پزشکی عنوانی است که این روزها باعث شده تا مرد ۶۰ساله‌ای که سرپرستی یک خانواده ۴ نفره را هم برعهده دارد در زندان به سر…

  «ناصر – الف» شصت ساله با وجود سال‌ها فعالیت تجربی در امر پزشکی به دنبال رفع درد دندان یکی از آشنایان روانه زندان مرکزی قم می‌شود.

  ۲۳
  فعالیت غیرمجاز در امور پزشکی عنوانی است که این روزها باعث شده تا مرد ۶۰ساله‌ای که سرپرستی یک خانواده ۴ نفره را هم برعهده دارد در زندان به سر ببرد.
  آقا ناصر که پس از بازنشستگی به طور کامل وقت خود را صرف درمان مفاصل و دیگر امورات پزشکی کرده بود، در تعطیلات نوروزی سال گذشته برای رفع درد شدید دندان یکی از بستگان نزدیک نسبت به کشیدن دندان اقدام می‌کند.
  اما به دلیل شکستن دندان و خارج ساختن کامل آن و جراحاتی که در حین اقدام خود بر روی لثه این فرد برجا گذاشته بود این عائله‌مند قمی در تابستان سال گذشته تاکنون به دلیل عجز در پرداخت بدهی قریب به ۴۰۰ میلیون ریالی شاکی پرونده روانه زندان می‌شود.
  پس از انجام تحقیقات و کارشناسی، دادگاه جزایی استان مددجو را به اتهام ایراد صدمه بدنی غیر عمد ناشی از مداخله غیر مجاز در امور پزشکی، محکوم به پرداخت خسارات وارده به میزان دیه‌ای دو برابر میزان تقلیل یافته می‌کند که پس از پایان مهلت تعیین شده و عدم توانایی مددجو در پرداخت دیات، با حکم جلب صادر هرچند شاکی تا میزان قابل توجهی از این مبلغ می‌گذرد اما هم‌اکنون این مددجو بابت مبلغ ۲۸ میلیون تومانی در حبس به سرمی‌برد.
  نیکوکارانی که تمایل دارند با هر استطاعت مالی در آزادی این افراد نیازمند و آبرومند سهیم شوند، می‌توانند از طریق شماره حساب‌های ۷۷۷۷ بانک تجارت، ۸۸۸۸ بانک صادرات و ۷۴/۷۴ بانک ملت و یا تماس با شماره تلفن ۱۵-۸۸۹۱۶۰۱۲ همیار ستاد دیه در این امر خداپسندانه باشند.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.