• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » خسارت ۶ میلیارد تومانی شبکه برق استان مازندران بر اثر طوفان
  کد خبر : 1902595

  خسارت ۶ میلیارد تومانی شبکه برق استان مازندران بر اثر طوفان

  مدیر عامل شرکت توزیع برق استان مازنداران گفت: ۳۰ درصد از تجهیزات شبکه توزیع برق استان مازندران بر اثر طوفان آسیب دیده که این به معنای خسارت ۶ میلیارد تومانی به شبکه است. قاسم شهابی در گفت‌وگو با ایران ویج، در خصوص شرایط برق مناطق طوفان زده گفت: بر اثر طوفان از ۴۱۰ خط استان…

  Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-09-01 14:16:51Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

  مدیر عامل شرکت توزیع برق استان مازنداران گفت: ۳۰ درصد از تجهیزات شبکه توزیع برق استان مازندران بر اثر طوفان آسیب دیده که این به معنای خسارت ۶ میلیارد تومانی به شبکه است.

  قاسم شهابی در گفت‌وگو با ایران ویج، در خصوص شرایط برق مناطق طوفان زده گفت: بر اثر طوفان از ۴۱۰ خط استان ۲۱۰ خط آن به صورت کامل قطع شد که این میزان به معنای ۵۵ درصد شبکه برق رسان استان است.

  وی افزود: با تلاش ۵۱۰ نیروی عملیاتی در دو ساعت ابتدایی پس از فروکش کردن طوفان ۱۱۰ خط برق رسان به مدار بازگشتند و از ۱۰۰ خط باقی مانده تا ساعت ۴ صبح امروز ۹۸ خط برق دیگر نیز وارد شبکه شد و ۲ خط باقیمانده تا ساعاتی دیگر بازسازی و مورد استفاده قرار می گیرد.

  مدیر عامل شرکت توزیع برق استان مازنداران در خصوص میزان خسارات وارده به تجهیزات برق این استان گفت: بر اساس برآوردهای اولیه ۳۰ درصد از تجهیزات با خسارتی در حدود ۵.۵ تا ۶ میلیارد تومان به شبکه برق این استان وارد شده است.

  شهابی خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۱۵۰ روستا و قسمتی از شهر قائمشهر همچنان بدون برق هستند که شهر قائمشهر تا دو ساعت آینده و روستاها تا امشب از نعمت برق برخوردار می شوند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.