• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » یکتا روایتگر زنی در فراز و فرودهای جامعه است
  کد خبر : 1902517

  یکتا روایتگر زنی در فراز و فرودهای جامعه است

  بابک کایدان نویسنده مجموعه تلویزیونی «یکتا» در خصوص نگارش و تغییرات داستان اصلی این سریال گفت: طرح و ایده اصلی این مجموعه از طرف بهروز مفید تهیه کننده اثر مطرح شد، و با علیرضا دادرس و آزیتا ایرایی در میان گذاشت و طی دو سال به هسته مرکزی رسیدند و تا به امروز نگارش و…

  یکتا روایتگر زنی در فراز و فرودهای جامعه است

  بابک کایدان نویسنده مجموعه تلویزیونی «یکتا» در خصوص نگارش و تغییرات داستان اصلی این سریال گفت: طرح و ایده اصلی این مجموعه از طرف بهروز مفید تهیه کننده اثر مطرح شد، و با علیرضا دادرس و آزیتا ایرایی در میان گذاشت و طی دو سال به هسته مرکزی رسیدند و تا به امروز نگارش و بازنویسی‌ها به پایان رسیده است و در پایان با نظر کارگردان شهرام شاه حسینی، تهیه کننده و آقای صباح مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو به تغییر نهایی رسید.

  وی عنوان کرد: از طرف کارگردان نقطه نظراتی در داستان بود که با کسب اجازه از نویسندگان اصلی کار انجام شد و روی فیلم نامه نهایی دست بردم.

  نویسنده مجموعه تلویزیونی «خوب، بد، زشت» در خصوص زمان بندی و رسیدن به هسته اصلی قصه «یکتا» بیان کرد: در مدت زمان سه تا چهار ماهه که در اختیار داشتم، با حفظ ساختمان و قصه اصلی سریال «یکتا»، تعدادی از شخصیت‌ها، گره گشایی‌ها و هسته مرکزی را تغییر دادم.

  کایدان پیرامون محوریت داستانی این سریال بیان کرد: ما از اول قصه ترجیح دادیم با حادثه و بحران شروع کرده و تا آخر هم این وقایع را حفظ کنیم. ما در سیر داستانی «یکتا» می‌بینیم که هرچه جلو تر می‌رویم بحران‌های شخصیت اصلی ما افزایش پیدا می‌کند و با ورود هر شخصیت جدید به داستان، قصه‌ای متفاوت، در کنار هسته اصلی روایت می‌شود.

  وی تاکید کرد: این مجموعه قصه زنی به نام یکتا است که با وجود موقعیت اجتماعی بالا دچار بحران در زندگی‌اش می‌شود و دوباره بدون پشتوانه از صفر شروع می‌کند.

  نویسنده مجموعه تلویزیونی «دارا و ندار» در خصوص پر رنگ بودن قهرمانان زن در فیلمنامه‌های ایرانی گفت: سریال «یکتا» کاری بود که به من محول شده و از ابتدا من آن را ننوشته‌ام. اما ما از مجموعه تلویزیونی «مدینه» تا «کیمیا» و «یکتا»، فیلم نامه‌های قوی و محکمی داشتیم که نقش زنان را در زاویه‌های متفاوت نگاه کردند.

  کایدان در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم این کار در پاییز روی آنتن رود و بعد از آن بازخورد و حرف نهایی را از مردم بگیریم. نیت و هدف اصلی گروه، دید مثبت و احترام به شعور مخاطب و قصه حلال است. تمام تلاش ما بر پایه تبدیل شدن نیت به فعل است و مردم سریال «یکتا» را دوست داشته باشند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.