• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » «گردان قاطرچی‌ها» تجدید چاپ شد
  کد خبر : 1902301

  «گردان قاطرچی‌ها» تجدید چاپ شد

    داوود امیریان، نویسنده کودک و نوجوان در خصوص انتشار اثر جدیدش گفت: کتابم با عنوان «گردان قاطرچی‌ها» که در گذشته توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده بود، توسط انتشارات «کتابستان معرفت» تجدید چاپ شد و در دسترس عموم علاقه‌مندان به این کتاب قرار گرفت. وی افزود: کتاب دیگرم «کودکستان آقا مرسل»…

  ۵۵

   

  داوود امیریان، نویسنده کودک و نوجوان در خصوص انتشار اثر جدیدش گفت: کتابم با عنوان «گردان قاطرچی‌ها» که در گذشته توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده بود، توسط انتشارات «کتابستان معرفت» تجدید چاپ شد و در دسترس عموم علاقه‌مندان به این کتاب قرار گرفت.

  وی افزود: کتاب دیگرم «کودکستان آقا مرسل» است. این کتاب را نیز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر کرده بود. تجدید چاپ این کتاب را به انتشارات «کتابستان معرفت» سپردم. این کتاب قرار است تا یکی دو هفته دیگر چاپ و منتشر شود و در دسترس علاقه‌مندان به این کتاب قرار بگیرد.

  این نویسنده کودک و نوجوان با اشاره به انتشار اثر جدید خود توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بیان کرد: پروژه‌ای به نام «روزهای ایرانی» را محمد میرکیایی انجام داده بود. این پروژه را در قالب یک کتاب توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر کردم. در این کتاب به مسئله شورش افغان ها و حکومت نادرشاه در ایران می پردازم. این کتاب در همین هفته منتشر خواهد شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.