• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » کلاهبرداری ۴۲ میلیاردی از مرد کارخانه دار
  کد خبر : 1902180

  کلاهبرداری ۴۲ میلیاردی از مرد کارخانه دار

  سه مرد به بهانه وام میلیاردی از صاحب یک کارخانه دست به کلاهبرداری میلیاردی زدند. سردار محسن خانچرلی فرمانده نیروی انتظامی غرب استان تهران با بیان این خبر گفت: در پی دریافت یک پرونده کلاهبرداری از پلیس آگاهی شهرستان اسلامشهر به پلیس آگاهی استان مبنی بر اینکه سه کلاهبردار مبلغ ۴۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون…

  سه مرد به بهانه وام میلیاردی از صاحب یک کارخانه دست به کلاهبرداری میلیاردی زدند.

  PREMIÈRE VICTOIRE D'AVOCATS FRANÇAIS CONTRE LA GARDE À VUE
  سردار محسن خانچرلی فرمانده نیروی انتظامی غرب استان تهران با بیان این خبر گفت: در پی دریافت یک پرونده کلاهبرداری از پلیس آگاهی شهرستان اسلامشهر به پلیس آگاهی استان مبنی بر اینکه سه کلاهبردار مبلغ ۴۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از یک مدیر کارخانه در شهرستان شهریار کلاهبرداری کرده بودند، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.
  وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد افرادی پس از طرح دوستی و جلب اعتماد با یکی از مدیران کارخانه که از لحاظ مالی دچار کمبود نقدینگی شده بود، با این عنوان که اسنادی در اختیار دارند که می توانند در بانک های شهرستان شهریار اقدام به دریافت وام برای وی کنند، از مدیر کارخانه چک هایی با ارقام بالا دریافت کرده و پس از گذشت زمان، چک ها را به مرحله اجرا گذاشته و مبلغ ۴۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از وی کلاهبرداری کردند.
  سردار خانچرلی ادامه داد: در ادامه تحقیقات،مأموران مشخصات افراد کلاهبردار را با راهنمایی شاکی به دست آورده و پس از هماهنگی با مقام قضائی ، متهمان را در تهران دستگیر کرده و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.
  وی در ادامه بیان داشت: متهمان دستگیر شده در بازجویی های فنی کارآگاهان پلیس به بزه انتسابی و کلاهبرداری به ارزش ۴۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتراف و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند

  منبع : رکنا

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.