• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » قاتل گوش بر محاکمه می شود
  کد خبر : 1902144

  قاتل گوش بر محاکمه می شود

  قاتل گوش بر به زودی در شعبه دهم دادگاه کیفری یک به اتهام قتل سه نفر از جمله یک زن محاکمه می شود. رسیدگی به این پرونده همزمان با قتل مردی میانسال در دستور کار پلیس قرار گرفت. مرد میانسال چهارم مرداد سال گذشته پس از ترک محل کارش در یک موسسه کرایه خودرو به…

  قاتل گوش بر به زودی در شعبه دهم دادگاه کیفری یک به اتهام قتل سه نفر از جمله یک زن محاکمه می شود.

  ۲۶

  رسیدگی به این پرونده همزمان با قتل مردی میانسال در دستور کار پلیس قرار گرفت. مرد میانسال چهارم مرداد سال گذشته پس از ترک محل کارش در یک موسسه کرایه خودرو به طرز مرموزی ناپدید و یک روز بعد جسد وی در شهرک ولی عصر کشف شد.
  مقتول با ضربه های چاقو به قتل رسیده بود. کارآگاهان در تحقیقات متوجه شدند مقتول با فردی به نام مجید ۲۴ ساله اختلاف مالی داشته و آخرین بار هم با مجید دیده شده است. با کشف این سرنخ، دستگیری مجید در دستور کار پلیس قرار گرفت. در حالی که تحقیقات برای دستگیری مجید به بن بست رسیده بود، صبح ۲۳ آذر امسال کشف جسد زنی جوان در یافت آباد به پلیس گزارش شد. ماموران پس از حضور در محل دریافتند، این زن با ضربه های چاقو به قتل رسیده و دو گوش او بریده شده است. تحقیقات در خصوص این پرونده نیز نشان داد، زن جوان آخرین بار در خودروی مجید دیده شده بود.

  سرانجام ۲۴ آذر سال گذشته مجید سوار بر یک خودروی پراید شناسایی و دستگیر شد که پس از انتقال به پلیس آگاهی، به قتل راننده آژانس و زن ناشناس اعتراف کرد. در بازرسی خانه متهم در شهرک اندیشه یک قوطی الکل کشف شد که مجید گوش های بریده زن جوان را در آن گذاشته بود.
  متهم درباره قتل راننده آژانس گفت: مقتول از من طلب داشت و من نمی توانستم پولش را پرداخت کنم. به همین دلیل او را به قتل رساندم. مجید در ادامه بازجویی ها درباره انگیزه اش از قتل زن جوان نیز اظهار کرد: چند ماه قبل با مقتول آشنا شدم و ارتباطم با او باعث اختلاف میان من و همسرم شد. همسرم از من خواسته بود به این ارتباط پایان دهم به همین دلیل روز جنایت با معصومه قرار گذاشتم و او را با ضربه های چاقو کشتم. برای ثابت کردن حرف هایم به همسرم، تصمیم گرفتم گوش های مقتول را بریده و به خانه ببرم تا به زنم نشان بدهم.
  بازپرس دادسرای جنایی تهران در ادامه همسر مجید را برای تحقیقات به دادسرا احضار کرد که زن جوان مدعی شد چند روز قبل مجید مقداری لوازم داخل خودرو و دو دستگاه تلفن همراه را به خانه آورد و مدعی شد این وسایل امانت دوستش است. به موضوع مشکوک شده و به بررسی وسایل پرداختم که روی صفحه یکی از تلفن های همراه، عکس پسری جوان را دیدم و روز بعد در خیابان با حجله همان پسر مواجه شدم. اهالی می گفتند این پسر به قتل رسیده و اموالش سرقت شده است. حالااحتمال می دهم قاتل او، همسرم باشد. در ادامه مجید وقتی راز خود را فاش شده دید، به ارتکاب این جنایت هم اعتراف و انگیزه اش از قتل مرد جوان را اختلافات مالی عنوان کرد.
  پس از اعترافات متهم به سه جنایت، او صحنه های قتل را بازسازی کرد. با تکمیل پرونده و صدور قرار جلب به دادرسی قاتل گوش توسط بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی و صدور کیفرخواست پرونده برای محاکمه متهم به دادگاه کیفری ارسال شد.
  با تعیین شعبه دهم دادگاه کیفری یک به عنوان شعبه رسیدگی کننده به پرونده به زودی عامل سه جنایت محاکمه می شود.

  منبع: رکنا

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.