• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , توریسم و گردشگری » هند:گردشگران خارجی پیراهن یا دامن کوتاه نپوشند !
  کد خبر : 1902049

  هند:گردشگران خارجی پیراهن یا دامن کوتاه نپوشند !

  وزیر گردشگری هند از گردشگران خارجی که از این کشور دیدن می‌کنند خواست که از پوشیدن دامن و پیراهن کوتاه خودداری کنند. در بسته‌هایی که توسط مقامات هندی برای ارائه به گردشگران و بازدیدکنندگان خارجی تهیه شده به نقل از وزیر گردشگری هند آمده است که از پوشیدن پیراهن و دامن کوتاه خودداری کنند. بر…

  وزیر گردشگری هند از گردشگران خارجی که از این کشور دیدن می‌کنند خواست که از پوشیدن دامن و پیراهن کوتاه خودداری کنند.

  در بسته‌هایی که توسط مقامات هندی برای ارائه به گردشگران و بازدیدکنندگان خارجی تهیه شده به نقل از وزیر گردشگری هند آمده است که از پوشیدن پیراهن و دامن کوتاه خودداری کنند.

  بر اساس گزارش ایندیپندنت، وزیر گردشگری هند در بسته‌ای امنیتی از گردشگران خارجی خواسته است که شب‌ها به تنهایی در شهر قدم نزنند و از پوشیدن لباس‌های کوتاه خودداری کنند.

  ماهش شارما در گفت‌وگو با رسانه‌ها در شهر «آگرا» که یکی از شهرهای توریستی این کشور محسوب می‌شود به زنان خارجی توصیه کرد از پلاک هر وسیله نقلیه‌ای که استفاده می‌کنند عکس بگیرند و برای یکی از دوستانشان ارسال کنند.

  اظهارات جنجالی وی در حالی بیان می‌شود که آمار بالای تجاوز گروهی و حمله به زنان در این کشور طی سالهای اخیر توجه‌های جهانی را به سمت مشکلات داخلی هند متمرکز کرده است.

  وزیر گردشگری هند در مورد این بسته ایمنی که برای گردشگران تهیه شد گفته است که این اقدام از سال گذشته آغاز شده و شامل دستورالعمل‌های ایمنی برای زنان و گردشگران خارجی است.

  شارما گفت: گردشگران خارجی برای حفظ امنیتشان نباید لباس کوتاه بپوشند و فرهنگ هند با فرهنگ غرب متفاوت است.

  تعداد گردشگران خارجی که از هند بازدید می‌کنند در سال گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته است اما نسبت زنانی که طی سال جاری به این کشور آمده‌اند ۴۰.۸ درصد است که نسبت به سال قبل که ۴۱.۲ درصد بوده کاهش نشان می‌دهد.

  پیش از این و در سال گذشته نیز صحبت‌های «شارما» جنجال‌آفرین شده بود جایی که گفته بود: این حق زنان و دختران است که شب‌ها برای گردش از خانه خارج شوند اما این بخشی از فرهنگ هند نیست.

  ۱۱

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.