• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » قصاص برای عامل پرتاب نارنجک دست ساز به سوی مامور پلیس + عکس
  کد خبر : 1902043

  قصاص برای عامل پرتاب نارنجک دست ساز به سوی مامور پلیس + عکس

  عامل پرتاب نارنجک دست ساز بر سر مامور نیروی انتظامی پس از دو سال به قصاص محکوم شد. ۲۷ اسفند ۹۲ در شب چهارشنبه سوری صدای انفجار مهیب در خیابان رودکی تهران پیچید و ستوان دوم «هادی جوان دلاور» بر اثر اصابت یک نارنجک دست ساز به سرش زخمی شد . وی که به بیمارستان…

  عامل پرتاب نارنجک دست ساز بر سر مامور نیروی انتظامی پس از دو سال به قصاص محکوم شد.

  ۹
  ۲۷ اسفند ۹۲ در شب چهارشنبه سوری صدای انفجار مهیب در خیابان رودکی تهران پیچید و ستوان دوم «هادی جوان دلاور» بر اثر اصابت یک نارنجک دست ساز به سرش زخمی شد . وی که به بیمارستان منتقل شده بود دو ماه بعد در ۲۴ اردیبهشت ۹۳ به کام مرگ فرو رفت و پسر ۱۸ساله ای به آرش بازداشت شد.
  وی در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و منکر پرتاب نارنجک دست ساز شد.اما با توجه به اینکه آرش همان شب در قهوه خانه ای به دوستانش گفته بود نارنجک دست ساز را بر سر مامور نیور انتظامی پرتاب کرده است قضات دادگاه وی را به اتهام قتل شبه عمد به پرتاب دیه محکوم کردند اما این حکم در دیوان عالی کشور تایید نشد و پرونده برای رسیدگی به شعبه هم عرض ارسال شد.
  آرش که حالا ۲۰ سال دارد در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغرعبداللهی وبا حضور دو قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد و بار دیگر منکر جرمش شد. وی این بار ادعا کرد شب چهار شنبه سوری در خیابان رودکی حضور نداشته است. قضات دادگاه با توجه به نیت متهم که در اداره آگاهی گفته بود چون یکی از ماموران پلیس گوشی موبایلم را گرفت کینه آنها را به دل گرفتم و نارنجک را بر سر یکی از ماموران پرتاب کردم
  بنا بر این گزارش با توجه به آگاهی متهم نسبت به کشنده بودن نارنجک دست ساز قضات دادگاه عمل وی را کشنده تشخیص دادند و حکم به قصاص نفس – اعدام – را برای پسر جوان صادر کردند.

  منبع : رکنا

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.