• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » وام ۱۰ میلیونی ازدواج بدون هماهنگی تصویب شد
  کد خبر : 1902007

  وام ۱۰ میلیونی ازدواج بدون هماهنگی تصویب شد

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: وام ۱۰ میلیونی ازدواج بدون هماهنگی با بانک ها به تصویب رسید که در حال حاضر اعطای آن با مشکلات زیادی همراه است. عبدالرضا عزیزی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وام ۱۰ میلیونی ازدواج بدون هماهنگی با بانک ها به تصویب رسید که در حال…

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: وام ۱۰ میلیونی ازدواج بدون هماهنگی با بانک ها به تصویب رسید که در حال حاضر اعطای آن با مشکلات زیادی همراه است.

  ۶۳
  عبدالرضا عزیزی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وام ۱۰ میلیونی ازدواج بدون هماهنگی با بانک ها به تصویب رسید که در حال حاضر بانک ها ادعای نبود سرمایه لازم و ناتوانی در پرداخت وام را دارند.
  وی با بیان اینکه وام ۱۰ میلیونی یک قانون است و قانون نیز لازم الاجرا، افزود: با وجود تصویب این قانون، هنوز برخی از بانک ها در پرداخت وام ۱۰ میلیونی اهمال می کنند و از اجرای قانون سرباز می زنند.
  عزیزی ادامه داد: متاسفانه در خصوص پرداخت وام در برخی از شهرها، بی عدالتی صورت می گیرد، به گونه ای که تعدادی از متقاضیان به مدت طولانی در صف انتظار قرار گرفته اما بعضی دیگر به سرعت وام را دریافت می کنند.
  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه تمکین نکردن برخی بانک ها به پرداخت وام را، هیچ دستگاهی نه پاسخگو است و نه اینکه برخورد جدی با تخطی گران صورت می گیرد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.