• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » آخرین خبر از پرداخت وام به بازنشستگان
  کد خبر : 1901885

  آخرین خبر از پرداخت وام به بازنشستگان

  مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در حال حاضر بازنشسته‌ای که در نوبت وام باشد نداریم و به تمام ثبت‌نام شدگان وام تعلق گرفته و حتی امکان پرداخت مجدد به بازنشستگان فراهم شده است. عباس رشیدی در رابطه با اعطای وام به بازنشستگان گفت: از سال ۹۳، مبلغ وامی که به بازنشستگان پرداخت…

  مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در حال حاضر بازنشسته‌ای که در نوبت وام باشد نداریم و به تمام ثبت‌نام شدگان وام تعلق گرفته و حتی امکان پرداخت مجدد به بازنشستگان فراهم شده است.

  ۲۸
  عباس رشیدی در رابطه با اعطای وام به بازنشستگان گفت: از سال ۹۳، مبلغ وامی که به بازنشستگان پرداخت می‌شد،‌بسیار کم بود و حدود ۴۰ تا ۵۰ هزار نفر را بیشتر نمی‌توانستیم کمک کنیم.
  وی ادامه داد:‌اما با روی کار آمدن دولت جدید اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومانی برای این وام‌ها در نظر گرفته شد به طوریکه در سال ۹۳، به ۲۰۰ هزار نفر وام قرض‌الحسنه داده شد و سال گذشته ۲۵۰ هزار نفر را پوشش دادیم.
  مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: برای امسال نیز در حال رایزنی هستیم که وام‌های قرض‌الحسنه را بیشتر کنیم. سقف وام ۲ میلیون تومان بود و باید ببینیم که در رایزنی‌های جدید چه میزان افزایش می‌یابد.
  رشیدی گفت: در ارتباط با پرداخت وام‌های ضروری ۲ میلیون تومان بود که سال قبل مشکلی در پرداخت آن به بازنشستگان وجود نداشت و در سنوات گذشته به کسانی که وام گرفته بودند نمی‌توانستیم مجدد وام بدهیم اما با اعتبار افزوده شده این امر شدنی شد.
  وی ادامه داد: در حال حاضر بازنشسته‌ای که در نوبت وام باشد نداریم و به تمام ثبت‌نام شدگان وام تعلق گرفته است.
  مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در مورد افزایش رقم جدید وام‌ها گفت:‌اعتبار سال گذشته ۵۰۰ میلیارد تومان بوده است و تلاش شده برای امسال هم همین رقم باقی بماند بنابر این باید ببینیم منابع مالی تا چقدر به ما اجازه می‌دهند.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.