• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » پرداخت‌ها و نقل و انتقالات پولی در عربستان به شدت کاهش یافت
  کد خبر : 1901741

  پرداخت‌ها و نقل و انتقالات پولی در عربستان به شدت کاهش یافت

  در پی کاهش درآمدهای نفتی سعودی‌ها نقل و انتقالات پولی و پرداخت توسط کارگران خارجی در عربستان در ماه جولای به شدت کاهش یافت. ارسال پول توسط کارگران خارجی شاغل در عربستان و همچنین نقل و انتقالات پولی در داخل این کشور در ماه جولای به کمترین میزان خود در سال‌های اخیر رسید. بنا به…

  ۱۳۹۵۰۵۲۹۰۰۰۱۲۹_PhotoA

  در پی کاهش درآمدهای نفتی سعودی‌ها نقل و انتقالات پولی و پرداخت توسط کارگران خارجی در عربستان در ماه جولای به شدت کاهش یافت.

  ارسال پول توسط کارگران خارجی شاغل در عربستان و همچنین نقل و انتقالات پولی در داخل این کشور در ماه جولای به کمترین میزان خود در سال‌های اخیر رسید.

  بنا به آمارهای ارائه شده توسط آژانس پولی عربستان سعودی ارسال پول توسط کارگران خارجی شاغل در عربستان به دیگر کشورها در ماه جولای نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۹ درصد کاهش یافت و به ۶۴۰میلیون دلار رسید.

  نقل و انتقال خارجی پول در عربستان نیز نسبت به ماه گذشته ۳۵ درصد کاهش یافت و به ۴.۲۱ میلیارد دلار رسید که از فوریه سال ۲۰۱۳ تاکنون بی‌سابقه بوده است.

  در حال حاضر ۹.۴ هزار میلیون کارگر خارجی در عربستان مشغول به کار هستند و این کارگران بخشی از درآمد خود را به کشور متبوع خود صادر می‌کنند.

  براساس گزارشات موجود در ماه جولای مکانیزم جدیدی در عربستان فعال شده است که درآمد شخص را در مقایسه با میزان پول ارسالی خود مورد بررسی قرار می‌دهد.

  پیش از این اعلام شده بود که عربستان به دلیل قادر نبودن به پرداخت پول کارگران ۱۱ هزار کارگر هندی و پاکستانی را اخراج کرده بود و چند روز پیش هم ۹ هزار کارگر فیلپینی را از کارشان بیرون کرد.

  این مسئله موجب اعتراض شدید وزرای امورخارجه این کشورها قرار گرفت.

  گزارش‌ها حاکی ازاین است که عربستان چندین ماه است حقوق کارمندانش را پرداخت نکرده است.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.