• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » پرداخت بیش از ۲میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان کمیته امداد
  کد خبر : 1901733

  پرداخت بیش از ۲میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان کمیته امداد

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا گفت: به ۱۷۵نفر از مددجویان این نهاد، بیش از ۲میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال وام کارگشایی پرداخت شده است. مجتبی عبداللهی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا  اظهار داشت: بیش از یک هزار خانوار مورد حمایت کمیته امداد شهرستان پیشوا قرار دارند که امسال ۱۹ خانوار مددجو…

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا گفت: به ۱۷۵نفر از مددجویان این نهاد، بیش از ۲میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال وام کارگشایی پرداخت شده است.

  ۲
  مجتبی عبداللهی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا  اظهار داشت: بیش از یک هزار خانوار مورد حمایت کمیته امداد شهرستان پیشوا قرار دارند که امسال ۱۹ خانوار مددجو از پوشش حمایتی این نهاد به دلیل خودکفایی خارج شده اند و در مقابل ۱۱۰ خانوار مورد پذیرش قرار گرفتند.

  مدیر کمیته امداد شهرستان پیشوا در ادامه با اشاره به پرداخت وام های قرض الحسنه تصریح کرد: همچنین برای ۱۷۵نفر بیش از ۲میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال وام کارگشایی پرداخت شده است، همچنین ۱۶ وام اشتغال و خودکفایی با اعتباری بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به مددجویان این نهاد پرداخت شده است.

  وی به خدمات ارائه شده در حوزه مسکن اشاره کرد و گفت : برای ساخت و خرید ۴واحد مسکن مددجویی و تعمیر و مرمت ۳۵ واحد مسکونی مددجویی بیش از یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال خدمات ارائه شده است.

  عبداللهی در پایان به پرداخت بیش از ۴میلیارد ریال صدقه توسط مردم شهرستان پیشوا اشاره کرد و گفت: این مبلغ از طریق ۱۰ هزار صندوق صدقات بزرگ، متوسط و کوچک خانگی جمع آوری شده است.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.