• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » ارژنگ امیر فضلی چه قدر کتاب می‌خواند؟
  کد خبر : 1901573

  ارژنگ امیر فضلی چه قدر کتاب می‌خواند؟

    ارژنگ امیرفضلی در خصوص چگونگی ترغیب کردن مردم به مطالعه و کتاب خوانی اظهار داشت: مردم خودشان باید کتاب بخوانند و نمی‌توان آنان را به مطالعه ترغیب کرد، ما هر چه قدر هم که بگوییم کتاب خوانی خوب است، تا خودشان نخواهند، کتاب نمی‌خوانند. وی درباره میزان مطالعه شخصی اش، گفت: من خیلی کم…

  ۵

   

  ارژنگ امیرفضلی در خصوص چگونگی ترغیب کردن مردم به مطالعه و کتاب خوانی اظهار داشت: مردم خودشان باید کتاب بخوانند و نمی‌توان آنان را به مطالعه ترغیب کرد، ما هر چه قدر هم که بگوییم کتاب خوانی خوب است، تا خودشان نخواهند، کتاب نمی‌خوانند.

  وی درباره میزان مطالعه شخصی اش، گفت: من خیلی کم کتاب می‌خوانم، چون وقتی سن بیشتر می‌شود، با توجه به مشکلات خانه و خانواده میزان کتاب خوانی، افت می‌کند.

  امیر فضلی در خصوص رابطه کتاب خوانی با بازیگری عنوان کرد: کتاب خواندن تاثیر مستقیمی بر بازیگری دارد، چون هم در بازیگری و هم هنگام مطالعه فرد شروع به تجسم کردن می‌کند، پس بر بازیگری تاثیر دارد.

  این بازیگر در پاسخ به این سوال که میل به کتاب خوانی از کجا می‌آید، گفت: این علاقه شخصی است و یک نفر دوست دارد کتاب بخواند و دیگری علاقه‌ای ندارد و نمی‌توان در کسی علاقه ایجاد کرد، چون میل به کتاب خواندن امری ذاتی است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.