• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » تلاش شهرداری تهران برای تحقق اقتصاد مقاومتی
  کد خبر : 1901474

  تلاش شهرداری تهران برای تحقق اقتصاد مقاومتی

  معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران از تلاش برای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی، کاهش هزینه‌های جاری، چابک‌سازی‌ ساختار اداری شهرداری و استفاده بهینه از منابع و امکانات موجود خبر داد. قدرت گودرزی گفت: هم‌اکنون هزینه‌های جاری در شهرداری تهران به نسبت بودجه مصوب در قیاس با سال‌های قبل کاهش قابل ملاحظه‌ای داشته است و به‌عنوان…

  ۰۱۱۵۰۳۳۷
  معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران از تلاش برای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی، کاهش هزینه‌های جاری، چابک‌سازی‌ ساختار اداری شهرداری و استفاده بهینه از منابع و امکانات موجود خبر داد.
  قدرت گودرزی گفت: هم‌اکنون هزینه‌های جاری در شهرداری تهران به نسبت بودجه مصوب در قیاس با سال‌های قبل کاهش قابل ملاحظه‌ای داشته است و به‌عنوان نهادی خدمتگزار در تلاش برای اجرای مدیریت مالی و اقتصادی با بهره‌گیری از روحیه اقتصاد مقاومتی است. وی به‌عنوان نمونه گفت: در سال‌های اخیر با وجود مشکلات عدیده مالی، شهرداری تهران توانسته با اعمال روحیه اقتصاد مقاومتی در مدیریت مالی، در میان سایر دستگاه‌های اجرایی عملکردی قابل دفاع داشته باشد.

  به گفته گودرزی، شهرداری تهران در تلاش است با مدیریت منابع مالی و اقتصادی خود به‌گونه‌ای عمل کند که اجرای طرح‌ها براساس زمانبندی پیش‌بینی شده پیش رفته و خللی در اجرای طرح‌ها ایجاد نشود. وی با اشاره به اینکه اکنون اقتصاد مقاومتی در شهرداری تهران نهادینه شده گفت: هنوز تا رسیدن به نقطه ایده‌آل فاصله داریم و نیازمند تلاش بیشتر هستیم. از نظر گودرزی ایجاد و توسعه خطوط مترو، نقش قابل‌ توجهی در کاهش ترافیک، کمک به اقتصاد خانواده، کاهش آلودگی هوا و بهبود وضعیت سلامت شهروندان دارد و همچنین با نقشی که در کاهش مصرف سوخت و جلوگیری از هدررفت ثروت ملی دارد، می‌تواند یکی از مصادیق تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی که از منویات مقام معظم رهبری است، باشد.

  به گفته وی، شهرداری تهران طی سنوات گذشته، ایجاد و توسعه خطوط مترو را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین راهبردهای خود در دستور کار قرارداد؛ به‌طوری‌که ایجاد خطوط مذکور در ١٠ سال گذشته، از حیث طول خطوط، تعداد ایستگاه و ظرفیت مسافر، قابل قیاس با دوران قبل از ابتدای شکل‌گیری مترو در تهران نیست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.