• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » بخش ۳۵ هزار نفری چغامیش دزفول بانک ندارد
  کد خبر : 1901458

  بخش ۳۵ هزار نفری چغامیش دزفول بانک ندارد

  بخش چغامیش دزفول با وجود جمعیتی بالغ بر ۳۵ هزار نفر از داشتن شعبه بانک محروم است. به گزارش ایران ویج بخشدار چغامیش روز سه شنبه در آئین افتتاح خودپرداز روستای شهید بهشتی گفت: از آنجا که بخش چغامیش فاقد شعبه بانک می باشد اهالی روستاهای این بخش ناچار برای کارهای بانکی باید به شهر…

  ۸۲۲۱۰۴۲۸-۷۰۹۷۹۹۳۵

  بخش چغامیش دزفول با وجود جمعیتی بالغ بر ۳۵ هزار نفر از داشتن شعبه بانک محروم است.

  به گزارش ایران ویج بخشدار چغامیش روز سه شنبه در آئین افتتاح خودپرداز روستای شهید بهشتی گفت: از آنجا که بخش چغامیش فاقد شعبه بانک می باشد اهالی روستاهای این بخش ناچار برای کارهای بانکی باید به شهر دزفول سفر کنند.
  وی همچنین اظهار کرد:دفاتر خدمات پست بانک روستایی تا حدودی جوابگوی نیازهای بانکی روستائیان بخش چغامیش می باشند که توانسته اند ضمن جلب اعتماد مردم نقش مهمی در کاهش هزینه های روستائیان ایفا کنند.
  شکراله قارم استفاده از ظرفیت اینترنت و دفاتر پست بانک روستایی را از نیازهای ضروری امروزی دانست و گفت:پست بانک با ایجاد صندوق تامین مالی و جمع آوری سرمایه های خرد روستایی و اعطای تسهیلات به این مناطق شرایط را برای اشتغالزایی و رونق اقتصادی ، توسعه و آبادانی روستاها فراهم کرده است.
  وی با بیان اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی در عصر کنونی بدون استفاده از تکنولوژی امکان پذیر نیست گفت:نخستین دستگاه خودپرداز در روستای بنه حاجات بخش چغامیش قبل از این راه اندازی شده بود و اکنون نیز دومین دستگاه خودپرداز به منظور فراهم کردن دسترسی عموم و ارائه خدمات به اهالی روستای شهید بهشتی نصب و راه اندازی شد.
  بخش چغامیش دزفول با ۲۷ روستا بیش از ۳۵ هزار نفر جمعیت دارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.