• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » سرقت میلیاردی زن خدمتکار از یک منزل
  کد خبر : 1901249

  سرقت میلیاردی زن خدمتکار از یک منزل

  ماموران پلیس آگاهی استان زن خدمتکاری را که به سرقت دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال طلاجات از منزل یکی از شهروندان دست زده بود شناسایی و دستگیر کردند. سرهنگ “حسین رضایی” رئیس پلیس آگاهی استان یزد درباره این خبر گفت: با توجه به وقوع سرقت طلاجات از یک منزل مسکونی در شهر یزد بررسی…

  ماموران پلیس آگاهی استان زن خدمتکاری را که به سرقت دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال طلاجات از منزل یکی از شهروندان دست زده بود شناسایی و دستگیر کردند.

  ۲۱
  سرهنگ “حسین رضایی” رئیس پلیس آگاهی استان یزد درباره این خبر گفت: با توجه به وقوع سرقت طلاجات از یک منزل مسکونی در شهر یزد بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

  وی ادامه داد: تحقیقات ماموران پلیس نشانگر این بود که سرقت توسط فردی آشنا انجام شده است که به همین منظور تحقیقات بیشتر از مالباخته انجام شد.
  سرهنگ رضایی گفت: با توجه به اطلاعات به دست آمده از مالباخته، ماموران پلیس پس از اخذ مجوز قضائی خانمی را که خدمتکار این منزل بود دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند.

  رضایی افزود: متهمه در اداره پلیس به سرقت طلاجات منزل مالباخته و فروش این اموال به مالخر به مبلغ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتراف و به دادسرا معرفی شد.
  رئیس پلیس آگاهی استان یزد در پایان به شهروندان هشدار داد: از افراد مطمئن به عنوان سرایدار و خدمتکار منزل استفاده کرده و از نگهداری طلاجات، وجه نقد و لوازم باارزش در منزل خودداری کنند.

  منبع : تابناک

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.