• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه » انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف آگهی استخدام می دهد
  کد خبر : 1901224

  انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف آگهی استخدام می دهد

  مسئول اطلاع رسانی انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف از ثبت آگهی شرکتهای متخصصان برای اشتغال فارغ التحصیلان این دانشگاه خبر داد. اقوامی مسئول اطلاع رسانی انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف  گفت: انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در سال ۷۰، به همت مسئولان وقت دانشگاه و با همراهی عده‌ای از فارغ‌التحصیلان به منظور…

  مسئول اطلاع رسانی انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف از ثبت آگهی شرکتهای متخصصان برای اشتغال فارغ التحصیلان این دانشگاه خبر داد.
  اقوامی مسئول اطلاع رسانی انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف  گفت: انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در سال ۷۰، به همت مسئولان وقت دانشگاه و با همراهی عده‌ای از فارغ‌التحصیلان به منظور برقراری و تقویت پیوند میان فارغ التحصیلان با یکدیگر از یک طرف و بین فارغ‌التحصیلان و دانشگاه از طرف دیگر پایه گذاری شد.

  وی افزود: از اهداف انجمن، تقویت شبکه ارتباطی میان هزاران فارغ التحصیل پراکنده در مناطق مختلف جغرافیایی است که در نتیجه آن زمینه مناسبی برای تبادل اطلاعات، تجربیات و همکاری های مشترک بین آنها فراهم می شود.

  اقوامی عنوان کرد: با تحکیم ارتباط فارغ التحصیلان با دانشگاه، بازخورد خروجی های دانشگاه در دسترس دانشگاه قرار می گیرد و زمینه ارتباط صنعت با دانشگاه فراهم و در ساختاری بزرگتر، تسهیل ارتباط میان مراکز کار و کارآفرینی با فارغ التحصیلان متخصص، موجب گسترش زمینه های کسب کار در جامعه می شود.

  وی با بیان اینکه فارغ التحصیلان می توانند با حمایت مالی و معنوی از دانشگاه موجب رشد و توسعه‌ روز افزون دانشگاه شوند و آن را به دانشگاهی ایده آل برای تحصیل فرزندان خود و جامعه تبدیل کنند، اظهار داشت: این انجمن برای شرکتهایی که از آن متخصصان است و قصد به کارگیری فارغ التحصیلان دانشگاه شریف را دارند، آگهی می دهد.

  مسئول اطلاع رسانی انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف افزود: این انجمن مستقیما فرصت شغلی ایجاد نمی کند و شرکتها درقبال پرداخت تعرفه متناسب، می توانند از سرویس اطلاع رسانی آن استفاده کنند.

  این تعرفه ها طبق سامانه اطلاع رسانی این انجمن به شرح زیر است؛

  ۱۲

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.