• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » دود سیگار کشیدن مهران مدیری به چشم خانواده ها می رود!
  کد خبر : 1901034

  دود سیگار کشیدن مهران مدیری به چشم خانواده ها می رود!

    سیگار کشیدن مهران مدیری با حاشیه ها و انتقادات زیادی همراه شده است. انتقاد از سیگار کشیدن مهران مدیری جامعه‌شناس و استاد دانشگاه تهران استعمال سیگار مهران مدیری در نشست خبری فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» را محکوم کرد. حسین باهر؛ جامعه‌شناس و استاد دانشگاه، در ارتباط با استعمال سیگار مهران مدیری در نشست…

  ۴۱

   

  سیگار کشیدن مهران مدیری با حاشیه ها و انتقادات زیادی همراه شده است.

  انتقاد از سیگار کشیدن مهران مدیری

  جامعه‌شناس و استاد دانشگاه تهران استعمال سیگار مهران مدیری در نشست خبری فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» را محکوم کرد.

  حسین باهر؛ جامعه‌شناس و استاد دانشگاه، در ارتباط با استعمال سیگار مهران مدیری در نشست خبری فیلم سینمایی «ساعت۵ عصر»، اظهار داشت: علت این عمل وی را درک نمی‌کنم، همواره در قوانینی که مجلس شورای اسلامی یا هیات‌دولت به تصویب رسانده‌اند، استعمال سیگار درمقابل رسانه‌های گروهی و تصویری ممنوع بوده است.

  وی با اشاره به این‌که از چهره‌های محبوب توقع می‌رود که ناهنجاری‌های غلط جامعه را محکوم کنند، گفت: بعضی از افراد تصور این را دارند که با استعمال دخانیات قدرتمندتر و مقتدرتر دیده می‌شوند، البته این مسئله محلی از اعراب ندارد، چرا که امروزه همه کشورهای بنیانگذار سیگار اعم از آمریکا، انگلیس، عربستان و… استعمال سیگار در اماکن عمومی را ممنوع کرده‌اند.

  وی با اعلام این‌که دود سیگار مهران مدیری در چشم ملت ایران فرو خواهد رفت، گفت: از افرادی چون مدیری توقع بیش از این صحبت‌هاست، لذا کسانی که در برنامه‌های تهیه‌شده از مضرات استعمال دخانیات حرف می‌زنند، پس خودشان هم در این مسیر حرکت کنند، امیدوارم که این صحنه‌ها دیده نشود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.