• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » اعتراض به استناد مدراک جعلی در پرونده «مهدی هاشمی»
  کد خبر : 1900978

  اعتراض به استناد مدراک جعلی در پرونده «مهدی هاشمی»

  وکیل مدافع مهدی هاشمی گفت: در دادخواست اعاده دادرسی موکلم به دیوان عالی کشور به استناد دادگاه به مدارک جعلی اعتراض شده است. سید محمود علیزاده طباطبایی وکیل مدافع مهدی هاشمی  در خصوص ارسال دادخواست اعاده دادرسی موکلش به دیوان عالی کشور، اظهار داشت: مدت زمان زیادی از ارسال دادخواست اعاده دادرسی مهدی هاشمی به…

  وکیل مدافع مهدی هاشمی گفت: در دادخواست اعاده دادرسی موکلم به دیوان عالی کشور به استناد دادگاه به مدارک جعلی اعتراض شده است.

  ۹۸
  سید محمود علیزاده طباطبایی وکیل مدافع مهدی هاشمی  در خصوص ارسال دادخواست اعاده دادرسی موکلش به دیوان عالی کشور، اظهار داشت: مدت زمان زیادی از ارسال دادخواست اعاده دادرسی مهدی هاشمی به دیوان عالی کشور می گذرد و روز گذشته سخنگوی قوه قضائیه هم این موضوع را تاکید کردند.

  وی افزود: در دادخواست اعاده دادرسی به دیوان عالی کشور هم دلایل جدید خود را برای پرونده و هم عدم توجه به دلایل و مستندات گذشته و تحریف یک سری مدارک پرونده و استناد به مدارک جعلی مطرح شده است.

  وکیل مدافع مهدی هاشمی در خصوص شعبه رسیدگی کننده به دادخواست اعاده دادرسی موکلش در دیوان عالی کشور، گفت: رسیدگی به پرونده ها در دیوان عالی کشور حضوری نیست، به همین دلیل از شعبه رسیدگی کننده به پرونده اطلاع نداریم.

  علیزاده طباطبایی بیان داشت: ما لایحه دادخواست را به دیوان عالی کشور ارسال کردیم و امیدواریم لایحه ارسالی مطالعه شود، نتیجه هر چه باشد، برای ما تفاوتی ندارد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.