• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » حاشیه های فساد مالی در شورای شهر تبریز به پایان رسید
  کد خبر : 1900614

  حاشیه های فساد مالی در شورای شهر تبریز به پایان رسید

  عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: با برگزاری مراسم تحلیف ۴ عضو جدید شورای اسلامی شهر تبریز، حاشیه های مرتبط با فساد مالی در این شورا به پایان رسید. حسین جعفری گفت: مراسم تحلیف ۴ عضو جدید شورای اسلامی شهر تبریز روز یکشنبه و در جلسه علنی شورا برگزار شد. عضو شورای اسلامی شهر تبریز…

  عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: با برگزاری مراسم تحلیف ۴ عضو جدید شورای اسلامی شهر تبریز، حاشیه های مرتبط با فساد مالی در این شورا به پایان رسید.

  ۱۸

  حسین جعفری گفت: مراسم تحلیف ۴ عضو جدید شورای اسلامی شهر تبریز روز یکشنبه و در جلسه علنی شورا برگزار شد.

  عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به اتمام حواشی در شورای شهر تبریز اظهارکرد: خوشبختانه با صدور کیفر خواست برای اعضای قبلی و اضافه شدن اعضای جدید به بدنه شورای شهر تبریز، حواشی در پارلمان تبریز به اتمام رسید.

  جعفری در خصوص برگزاری انتخابات ریاست و هیئت رئیسه شورای شهر تبریز خاطرنشان کرد: انتخابات ریاست شورای شهر تبریز برگزار شد اما متاسفانه من موفق نشدم در این انتخابات پیروز شده و همچنان شورا با رئیس قبلی اداره می شود.

  وی با تاکید بر نقش تاثیر گذار آرای جدید در انتخابات ریاست شورای شهر تبریز تصریح کرد: بدون شک قبل از حضور اعضای علی البدل، مذاکراتی با اعضای جدید صورت گرفته بود و آرای آنها به سمت ریاست قبلی شورا بود.

  عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به مشخص نبودن کمیسیون های اعضای جدید این شورا اذعان کرد: مقرر شده در جلسه علنی هفته آینده شورای شهر تبریز کمیسیون های در نظر گرفته شده برای اعضای جدید مشخص و در این رابطه رای گیری صورت گیرد.

  منبع : میزان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.