• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه » خبرخوش وزیر علوم به دانشجویان دکتری / وعده ها محقق می شوند
  کد خبر : 1900599

  خبرخوش وزیر علوم به دانشجویان دکتری / وعده ها محقق می شوند

  وزیر علوم درباره تحقق وعده این وزارتخانه برای افزایش وام ویژه دکتری و پرداخت آن درسال ۹۵ خبر داد. محمد فرهادی وزیر علوم  اظهار کرد: از آنجا که میزان تسهیلات و وامهای دانشجویی صندوق رفاه در سال تحصیلی جدید با افزایش ۱۱۰ درصدی روبه رو بوده به طبع آن وام ویژه دانشجویان دکتری نیز افزایش…

  وزیر علوم درباره تحقق وعده این وزارتخانه برای افزایش وام ویژه دکتری و پرداخت آن درسال ۹۵ خبر داد.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  محمد فرهادی وزیر علوم  اظهار کرد: از آنجا که میزان تسهیلات و وامهای دانشجویی صندوق رفاه در سال تحصیلی جدید با افزایش ۱۱۰ درصدی روبه رو بوده به طبع آن وام ویژه دانشجویان دکتری نیز افزایش پیدا می کند.

  وزیر علوم با اشاره به اقدامات لازم برای سال ۹۵ ادامه داد: خوشبختانه برای پرداخت هزینه وام ویژه دکتری، اعتبارات از طریق سه نهاد سازمان مدیرت و برنامه، صندوق رفاه دانشجویی و یک بانک تامین شده است.

  فرهادی با بیان اینکه به ۱۰۰ درصد دانشجویان هزینه ماهانه ۷۵۰ هزارتومان پرداخت می شود، اظهار داشت: از آنجا که اعتبارات لازم تامین شده و در اختیار صندوق قرارگرفته، قطعا پرداخت وام ویژه به دانشجویان دکتری برای اولین بار، در سال تحصیلی جدید محقق می شود.

  به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، طی دستورالعمل سال ۹۳ این وام صرفا به دانشجویان دکتری تخصصی روزانه دانشگاههای دولتی، پس از گذراندن امتحان جامع و از طریق صندوق رفاه دانشجویان پرداخت می شود و باز پرداخت آن نیز ظرف مدت سه سال بعد تاریخ فراغت از تحصیل، بصورت ماهانه انجام می شود.

  گفتنی است، مبلغ وام ویژه دکتری در گذشته بین مبلغ ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزارتومان فقط برای دوره های پژوهشی دانشجویان واجدالشرایط بوده است.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.