• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » ضرورت تامین مالی شرکت ها از طریق بازار سرمایه
  کد خبر : 1900547

  ضرورت تامین مالی شرکت ها از طریق بازار سرمایه

  کارشناس بورس گفت: ارائه وام و تسهیلات به شرکت ها به جای آنکه از منابع بانک ها باشد می بایست از طریق بازار سرمایه صورت گیرد. مهدی تهامی در گفتگو با خبرنگار بورس، بانک و بیمه گروه ایران ویج ،  اظهار داشت: درآینده می توان به توسعه بازار سرمایه توجه ویژه ای داشته چرا که…

  ۴۹۱۹۲۱۰_۱۴۴
  کارشناس بورس گفت: ارائه وام و تسهیلات به شرکت ها به جای آنکه از منابع بانک ها باشد می بایست از طریق بازار سرمایه صورت گیرد.
  مهدی تهامی در گفتگو با خبرنگار بورس، بانک و بیمه گروه ایران ویج ،  اظهار داشت: درآینده می توان به توسعه بازار سرمایه توجه ویژه ای داشته چرا که اطلاعات شرکت ها به روز شده و می توان سطح شفاف آن را مشاهده کرد.
  وی ادامه داد: کیفیت و کمیت دو عامل توسعه در بازار سرمایه از طرف دولت است چرا که بازار اوراق بدهی درطول این دوسال مورد توجه قرار گرفته و به عبارتی ارائه وام و تسهیلات به شرکت ها به جای آنکه از منابع بانک ها باشد می بایست از طریق بازار سرمایه صورت گیرد.
  این کارشناس بورس درادامه  اظهار کرد: دولت می تواند از طریق  اسناد خزانه اسلامی، انتشار اوراق رهنی و انتشار اوراق صکوک ، رشد اقتصادی را پررنگ کند.
  این کارشناس بورس درادامه عنوان کرد: متاسفانه دراین روزهایی که حجم معاملات بالا می رود سامانه معاملات با بحران مواجه شده و دقایقی، از دسترس خارج می شود چرا که نرم افزارهای معاملات محدود است و نیاز به ارتقا دارد.
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.