• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ۲ برابر شدن مراجعان به مراکز معاینه فنی
  کد خبر : 1900499

  ۲ برابر شدن مراجعان به مراکز معاینه فنی

  نواب حسینی منش با اشاره به افزایش چشمگیر مراجعه شهروندان به مراکز معاینه فنی گفت: از زمان ابلاغ طرح کاهش توسط وزارت کشور و اظهارات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، میزان مراجعان به مراکز معاینه فنی رشد صد در صدی داشته است. وی افزود: در روز چهارشنبه حدود ۴ هزار نفر مراجعه…

  نواب حسینی منش با اشاره به افزایش چشمگیر مراجعه شهروندان به مراکز معاینه فنی گفت: از زمان ابلاغ طرح کاهش توسط وزارت کشور و اظهارات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، میزان مراجعان به مراکز معاینه فنی رشد صد در صدی داشته است.

  ۳

  وی افزود: در روز چهارشنبه حدود ۴ هزار نفر مراجعه کننده داشتیم که این آمار در مقایسه با سال گذشته از افزایش دو برابری مراجعان به مراکز معاینه فنی حکایت می کند.

  مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران با اشاره به افزایش ظرفیت و شیفت کاری اضافه در مراکز معاینه فنی در روزهای پایانی تابستان گفت: با توجه به افزایش مراجعان از تمام ظرفیت مراکز معاینه فنی استفاده شده است.

  حسینی منش با تاکید بر خدمات مراکز معاینه فنی در روزهای اخیر گفت: به دلیل کثرت مراجعان شیفت کاری نیروهای مراکز معاینه فنی افزایش پیدا کرد .

  وی افزود: در روزهای پنجشنبه زمان شیفت کاری تا بعد از ظهر افزایش و روز جمعه نیز ۴ مرکز شمال شهر و پر درخواست، پذیرای مردم بودند.

  حسینی منش با تاکید بر اینکه این روند تا آخر شهریور ماه ادامه خواهد یافت، گفت: تمامی خودروهایی که از قبل از سال ٩٠ ساخته شده اند موظف به دریافت برگه معاینه فنی هستند و شهروندان تا ٢۵ روز آتی فرصت دارند به مراکز معاینه فنی مراجعه کنند.

  منبع: میزان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.