• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بهداشت و سلامت » صدور حکم پرونده پزشکی کیارستمی به ۲۸ شهریور موکول شد
  کد خبر : 1900450

  صدور حکم پرونده پزشکی کیارستمی به ۲۸ شهریور موکول شد

  رییس دادگاه بدوی سازمان نظام پزشکی با انتقاد از اظهارات یک نماینده مجلس در خصوص تاخیر در اعلام نتیجه پرونده مرحوم کیا رستمی از اعلام صدور حکم قطعی در ۲۸ ماه جاری خبر داد. ایرج خسرونیا ، رییس دادگاه بدوی سازمان نظام پزشکی با انتقاد از برخی اظهارات یک نماینده نماینده مجلس در مورد تعلل…

  رییس دادگاه بدوی سازمان نظام پزشکی با انتقاد از اظهارات یک نماینده مجلس در خصوص تاخیر در اعلام نتیجه پرونده مرحوم کیا رستمی از اعلام صدور حکم قطعی در ۲۸ ماه جاری خبر داد.

  ۵۵

  ایرج خسرونیا ، رییس دادگاه بدوی سازمان نظام پزشکی با انتقاد از برخی اظهارات یک نماینده نماینده مجلس در مورد تعلل شک بر انگیز نظام پزشکی در اعلام نتیجه پرونده مرحوم کیا رستمی، اظهار کرد: دیگران می‌خواهند با چنین اظهاراتی با ایجاد برخی فرافکنی ها و گمانه زنی های نابه جا که هیچ کمکی به تسریع در رسیدگی نمی کند، فقط می خواهند خود را مطرح کنند و نیازی به پاسخ به آنها نیست.

  وی با تاکید بر اینکه در پانزده روز اخیر دو جلسه با بهمن کیا رستمی و وکیل پرونده مرحوم عباس کیارستمی برگزار شده، گفت: جلسه دیگری نیز با مسئولین بیمارستان جم داشتیم که آنها تحت بازجویی قرار گرفتند و تحقیقات در این باره کامل شده دادگاه آن برای اعلام حکم نهایی به خواسته وکیل دم و بهمن کیا رستمی به جای ۱۵ ماه جاری به ۲۸ شهریور موکول شد.

  رییس هیئت بدوی سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه مطالعه پرونده هفتصد برگی مرحوم کیا رستمی وجمع آوری مدارک لازم زمان بر است، تصریح کرد: علت به تاخیر افتادن دادگاه بدوی رسیدگی به پرونده آن مرحوم به علت مسافرتی است که فرزندش آقای بهمن کیارستمی در پیش دارد و به خواسته وی این برگزاری این دادگاه به تعویق افتاد، از سوی دیگر هیچ تاخیری از سوی سازمان نظام پزشکی برای واکاوی پرونده مرحوم عباس کیارستمی صورت نگرفته و ادعاهای برخی افراد کم اطلاع نسبت به این موضوع تنها باعث ناراحتی خانواده آن مرحودم و مکدر شدن خاطر پزشکان و جامعه پزشکی می شود.

  نظام پزشکی واقعیات پرونده کیارستمی را بیان نمی کند

  گفتنی است: قربانی نائب رییس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی در مصاحبه ای خبری با برخط خبرگزاری ها به صراحت اعلام کرد که : تعلل سازمان نظام پزشکی در بررسی این پرونده مشهود بوده و جای تعجب دارد.

  وی همچنین در ادامه این ادعا افزود : معتقدم مسئولین سازمان نظام پزشکی قصد ندارند واقعیات پرونده پزشکی کیارستمی را عنوان کنند، ما انتظار داریم مسئولین هر چه در این باره هست با مردم در میان بگذارند.

  پرونده های مهمتری در حال رسیدگی اند

  خسرونیا، رییس هیئت بدوی سازمان نظام پزشکی در ادامه اظهار داشت :در ضمن برای هیئت بدوی شغل افراد مهم نیست و پرونده ها به نوبت رسیدگی می‌شوند که در این زمینه پرونده های مهمتری در دست بررسی هستند و در خصوص پرونده مرحوم کیارستمی ۲۸ شهریور ماه جاری، حکم لازم صادر می‌شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.