• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » ارائه کارت الکترونیک سلامت به دانشجویان علوم پزشکی
  کد خبر : 1900384

  ارائه کارت الکترونیک سلامت به دانشجویان علوم پزشکی

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: با آغاز به کار پایگاه های سلامت در دانشگاه ها، دانشجویان کارت الکترونیک سلامت دریافت می کنند. فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: متولی اجرای طرح شناسنامه سلامت الکترونیک، معاونت بهداشتی است که تاکنون ۳۸ میلیون نفر از مردم روستاها و حاشیه شهرها را تحت پوشش…

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: با آغاز به کار پایگاه های سلامت در دانشگاه ها، دانشجویان کارت الکترونیک سلامت دریافت می کنند.

  ۳۳

  فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: متولی اجرای طرح شناسنامه سلامت الکترونیک، معاونت بهداشتی است که تاکنون ۳۸ میلیون نفر از مردم روستاها و حاشیه شهرها را تحت پوشش قرار داده است.

  وی با اشاره به اجرای این برنامه در دانشگاه های علوم پزشکی کشور ،افزود: معاونت بهداشتی در حال فراهم کردن امکانات کارت الکترونیک سلامت برای دانشجویان است. وزارت بهداشت نیز با دانشگاه ها در خصوص محل استقرار پایگاه ها به تفاهم رسیده است.

  فراهانی بیان کرد: نرم افزار مرتبط با این طرح نیز فراهم است، با راه اندازی پایگاه سلامت در دانشگاه ها یا خوابگاه های دانشگاه های علوم پزشکی کشور و ثبت اطلاعات، دانشجویان کارت سلامت دریافت می کنند.

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت یادآور شد:با توجه به شرایط فیزیکی دانشگاه ها و تراکم دانشجو، یک یا دو پایگاه در هر دانشگاه راه اندازی می شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.