• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » ارتباط با ۷۰ بانک خارجی در پسابرجام
  کد خبر : 1900241

  ارتباط با ۷۰ بانک خارجی در پسابرجام

  مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان اینکه ارتباط با ۷۰ بانک و کارگزار خارجی در پسابرجام برقرار شده است، گفت: بانک کشاورزی در ارتباط با انجام پروژه ها در حوزه اقتصاد مقاومتی رتبه یک را داراست. مرتضی شهیدزاده در جمع خبرنگاران افزود:پس از برجام توانسته ایم دامنه ارتباطات خود را با بانک ها و کارگزاران خارجی…

  ۷۷۴۹۵۰

  مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان اینکه ارتباط با ۷۰ بانک و کارگزار خارجی در پسابرجام برقرار شده است، گفت: بانک کشاورزی در ارتباط با انجام پروژه ها در حوزه اقتصاد مقاومتی رتبه یک را داراست.

  مرتضی شهیدزاده در جمع خبرنگاران افزود:پس از برجام توانسته ایم دامنه ارتباطات خود را با بانک ها و کارگزاران خارجی افزایش دهیم به طوری که قبل از لغو تحریم ها بانک کشاورزی تنها با ۴ کارگزار و بانک خارجی در ارتباط بود.
  وی اظهارداشت: بیش از ۹۰ درصد بخش کشاورزی متکی بر مردم می باشد که در این خصوص دولت حمایت های لازم را داشته به طوری که هم اکنون برای بیش از ۱۰ ماه ذخیره کالای استراتژیک داریم.

  به گزارش اکونیوز، مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به اینکه بانک کشاورزی جز بانک های پیش رو در حوزه اقتصاد مقاومتی بوده است،گفت: این بانک در این خصوص در بین بانک ها رتبه اول را داراست،سهمیه این بانک در حوزه اقتصاد مقاومتی ۵۰۰۰هزار پروژه بوده که تا این لحظه ۷۵درصد منابع مالی آن پرداخت شده و این بانک متعهد شده تا ۱۵ شهریور تمامی تعهدات  خود را در خصوص بنگاه های کوچک و صنایع وابسته انجام دهد.
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.