• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » ۴ میلیون نفر از دریافت یارانه نقدی حذف شدند
  کد خبر : 1900142

  ۴ میلیون نفر از دریافت یارانه نقدی حذف شدند

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۶ شهریور در برنامه نگاه یک به بررسی عملکرد وزارتخانه متبوعش پرداخت. ربیعی در ابتدا پیرامون عملکرد وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در سال ۹۴ نسبت به سال گذشته اش توانستیم به پیشرفت های خوبی دست یابیم، لذا با تعاون کار را آغاز کردیم و در نهایت…

  ۵۰۶۵۹۱۵_۱۹۷

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۶ شهریور در برنامه نگاه یک به بررسی عملکرد وزارتخانه متبوعش پرداخت.

  ربیعی در ابتدا پیرامون عملکرد وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در سال ۹۴ نسبت به سال گذشته اش توانستیم به پیشرفت های خوبی دست یابیم، لذا با تعاون کار را آغاز کردیم و در نهایت باید در سایه کار به رفاه برسیم.

  وی سه پروژه اقتصاد مقاومتی را در این وزارتخانه شامل مبارزه با فقر، عدالت محور بودن و حوزه فنی حرفه ای دانست و عنوان کرد: در مجموع دولت تدبیر و امید کار خود را با عقلانیت شروع کرد که البته این امر ملازم برنامه ریزی است.
  ۴ میلیون نفر از دریافت یارانه حذف شدند.

  ربیعی، خالص حذف شدگان از یارانه نقدی را ۴ میلیون نفر اعلام کرد و افزود: ۸۰ درصد حذف شدگان اعتراضی نسبت به یارانه خود ندارند بیان کرد: هیچ پایگاه اطلاعاتی برای حذف یارانه وجود ندارد به طوری که دستگاههای مختلف پایگاههای اطلاعاتی متعددی داشتند بنابراین، طی ۶-۷ ماه توانستیم دستگاه ها را به یکدیگر متصل کنیم.

  وی با بیان اینکه، انصاف نبود با پایگاه اطلاعاتی ناقص۱۱ میلیون نفر را از دریافت یارانه معاف کنیم ادامه داد: در حال طراحی پنجره واحد رفاهی هستیم.

  وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه، باید در مسائل ملی اجماع وجود داشته باشد گفت: موضوعات ملی باید فارغ از مسائل حزبی و جناحی مطرح شود لذا باید فارغ از جناح چپ و راست جریان سالم و ناسالم را بررسی کرد.

  وی ادامه داد: دولت به درستی در موضوع فیش های حقوقی نامتعارف وارد شده است افزود: مبارزه با فساد قطع نشدنی است اما باید در جهت مبارزه با آن همیشه اقدام کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.