• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » مسمومیت ۶٠ دانش‌آموز در اردوی ورزشی
  کد خبر : 1899888

  مسمومیت ۶٠ دانش‌آموز در اردوی ورزشی

  ۶٠ دانش‌آموز با نیازهای ویژه (استثنایی) که در مسابقات ورزشی پسران سراسر کشور در همدان شرکت کرده بودند دچار مسمومیت غذایی شدند. ۴۰ نفر از این دانش‌آموزان چهارشنبه شب به بیمارستان سینای همدان انتقال پیدا کردند. این دانش‌آموزان بعد از خوردن شام در خوابگاه شهید مقصودی واقع در دانشگاه فرهنگیان دچار مسمومیت شدند. خبرنگار خبرآنلاین…

  ۶٠ دانش‌آموز با نیازهای ویژه (استثنایی) که در مسابقات ورزشی پسران سراسر کشور در همدان شرکت کرده بودند دچار مسمومیت غذایی شدند.

  ۲۱

  ۴۰ نفر از این دانش‌آموزان چهارشنبه شب به بیمارستان سینای همدان انتقال پیدا کردند. این دانش‌آموزان بعد از خوردن شام در خوابگاه شهید مقصودی واقع در دانشگاه فرهنگیان دچار مسمومیت شدند.

  خبرنگار خبرآنلاین در محل اسکان این دانش‌آموزان حاضر شده و با تعدادی از مربیان و سرپرستان این ورزشکاران گفت‌وگو کرده است. سرپرست یکی از گروه‌های ورزشی مستقر در اردو در گفت‌وگو با خبرآنلاین مسمومیت دانش‌آموزان را تایید کرده و تعداد مسموم‌شدگان چهارشنبه شب را بیش از ٣٠٠ نفر اعلام کرده است. این سرپرست در ادامه صحبت‌هایش گفته: تقریبا اکثر دانش‌آموزان، مربیان و سرپرستانی که چهارشنبه از غذای خوابگاه شهید مقصودی استفاده کردند دچار مسمومیت شدند ولی تعداد زیادی از این افراد به صورت سرپایی مداوا و تعداد ۴٠ نفر نیز در بیمارستان بستری شدند. حال تعدادی از دانش‌آموزان که بیماری خاص نیز دارند بسیار وخیم است.

  این سرپرست تاکید کرده سالاد و غذای سرو شده به حدی آلوده بوده که تعداد زیادی از سرپرستان و مربیان هم با مشکل جدی روبه‌رو شدند. او گفته: هم‌اکنون که من با شما صحبت می‌کنم حال مساعدی ندارم.

  مصطفی خزایی، مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان نیز در گفت‌وگو با خبرآنلاین ضمن تایید اتفاق پیش آمده گفت: با شنیدن این خبر من به همراه دکتر امیری، معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی، در محل خوابگاه شهید مقصودی حاضر شدیم و نسبت به اعزام دانش‌آموزان به مراکز درمانی اقدام کردیم. از آب، غذا و سایر اقلام خوراکی سرو شده نمونه‌برداری و برای بررسی علت آن به آزمایشگاه تخصصی ارسال شده است.

  تعداد دانش‌آموزان اعزامی به بیمارستان در حدود ۴٠ نفر بوده که ٢٢ نفر از آنها در بیمارستان بستری و الباقی به صورت سرپایی مداوا یا دارو گرفته و ترخیص شده‌اند. خبرنگار خبرآنلاین با دکتر امیری، معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان نیز تماس گرفته که او پاسخگویی به این مساله را به آینده موکول کرده است.

  لازم به ذکر است خبرآنلاین وضعیت جسمی تعدادی از دانش‌آموزان که بعضا مبتلا به بیماری‌های خاص هستند را وخیم گزارش کرده است.

  همچنین رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان در گفت‌وگو با ایرنا گفت: ١٠ نفر از این دانش‌آموزان به بیمارستان منتقل و درمان شدند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.