• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » انهدام باند مخوف گروگانگیری و اخاذی در کرمان
  کد خبر : 1899861

  انهدام باند مخوف گروگانگیری و اخاذی در کرمان

  دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت:یک باند بزرگ ۷نفری گروگانگیری و اخاذی پس از چندین ماه کار اطلاعاتی و عملیاتی توسط پلیس اطلاعات انتظامی کرمان دستگیر و ۱۳نفر از افراد گروگان گرفته شده ازچنگال آدم ربایان آزاد شدند. دادخدا سالاری در گفت‌وگو با میزان از کشف و انهدام باند مخوف گروگانگیری و اخاذی خبر داد…

  دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت:یک باند بزرگ ۷نفری گروگانگیری و اخاذی پس از چندین ماه کار اطلاعاتی و عملیاتی توسط پلیس اطلاعات انتظامی کرمان دستگیر و ۱۳نفر از افراد گروگان گرفته شده ازچنگال آدم ربایان آزاد شدند.

  ۱۶
  دادخدا سالاری در گفت‌وگو با میزان از کشف و انهدام باند مخوف گروگانگیری و اخاذی خبر داد و اظهارکرد: یک باند بزرگ هفت نفری گروگانگیری و اخاذی پس از چندین ماه کار اطلاعاتی و عملیاتی توسط پلیس اطلاعات انتظامی کرمان دستگیر و سیزده نفر از افراد گروگان گرفته شده از چنگال آدم ربایان آزاد شدند.
  وی در تشریح جزئیات این خبر افزود: اعضای این باند در چندین شهر فعالیت محرمانه داشته و پس از شناسایی بزه دیدگان با پوشیدن لباس‌های نظامی و استفاده از سلاح آنان را دستگیر و با چشم بند در صندوق عقب خودروهای خود به منزلی که از قبل در شهر کرمان تهیه کرده بودند منتقل می کردند.
  سالاری افزود: همچنین آنان را در غل و زنجیر و زدن دستبند و پابند و چشم بند در شرایط سخت و غیر قابل تحمل و به صورت گرسنه و تشنه نگهداری و مورد ضرب و شتم شدید و انواع شکنجه‌های غیر انسانی قرار داده و درحالی که صدای ناله آنان بلند می شد با خانواده آنان ارتباط برقرار و جهت آزادی آنان مبالغ گزافی را مطرح می کردند و از این طریق تاکنون میلیاردها ریال از افراد مختلفی اخاذی کرده‌اند.
  دادستان مرکز استان کرمان اضافه کرد: تاکنون چندین حساب بانکی و وجه نقد موجود در حساب‌ های بانکی متعدد، انواع خودروهای مختلف، منازل متعدد، سلاح و البسه نظامی، شوکر، دستبند، پابند که در عملیات‌های مختلف گروگانگیری از آنها استفاده می‌شده است از متهمین کشف و توقیف شده است.
  وی ادامه داد: با توجه به اینکه این متهمین با اقدامات ضد امنیتی خود جامعه استان کرمان را ناامن نموده اقدامات وافعال متهمین و قانون شکنان از نظر این دادستانی بر اتهام حد محاربه و افساد فی الارض قابل تطبیق و بر مبنای این تشخیص از سوی این مرجع مورد تعقیب قرار گرفته و به پرونده آنان به صورت ویژه و در اسرع وقت و طی مراحل قانونی رسیدگی خواهد شد.
  سالاری افزود: متهمان اتهامات دیگری از قبیل استفاده از البسه نظامی، حمل و نگهداری اسلحه غیرمجاز، گروگانگیری، اخاذی و ضرب و جرح عمدی را درکارنامه مخوف خود دارند.
  دادستان عمومی و انقلاب کرمان در پایان ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای شبانه روزی فرماندهی انتظامی و پلیس اطلاعات استان کرمان در جهت برخورد قاطع با جرائم خشن و برقراری نظام وامنیت با هشدار به متخلفین به نظم و امنیت بیان کرد: در خصوص تامین امنیت مردم و مقابله با ناامنی دستگاه قضائی استان با صلاحیت و اقتدار با مجرمین برخورد قانونی متقضی را انجام خواهد داد.

  منبع : میزان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.