• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ردّ ادعای گرایش کمتر دانش‌آموزان به «شاخه کاردانش»
  کد خبر : 1899857

  معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد:

  ردّ ادعای گرایش کمتر دانش‌آموزان به «شاخه کاردانش»

  معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با ردّ ادعای گرایش کمتر دانش‌آموزان به شاخه کاردانش، گفت: توزیع دانش‌آموزان در شاخه‌های تحصیلی طبیعی است و تعدّد بیشتر رشته‌های این شاخه، باعث تأخیر در ثبت اطلاعات در سامانه سناد شده است. علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در خصوص اینکه «عنوان می‌شود در…

  معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با ردّ ادعای گرایش کمتر دانش‌آموزان به شاخه کاردانش، گفت: توزیع دانش‌آموزان در شاخه‌های تحصیلی طبیعی است و تعدّد بیشتر رشته‌های این شاخه، باعث تأخیر در ثبت اطلاعات در سامانه سناد شده است.

  ۱۵
  علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در خصوص اینکه «عنوان می‌شود در هدایت تحصیلی سال تحصیلی جدید، دانش‌آموزان به شاخه کاردانش کمترین میزان علاقمندی را نشان داده‌اند؟»، اظهار داشت: نه این‌طور نیست؛‌بلکه تقریباً توزیع دانش‌آموزان در شاخه‌های تحصیلی طبیعی است؛البته اطلاعات دانش‌آموزانی که به شاخه کاردانش گرایش داشته‌اند، هنوز به طور کامل در سامانه سناد ثبت نشده است.

  وی ادامه داد:علت این موضوع آن است که با توجه به اینکه رشته‌های محدودی در شاخه‌های نظری و فنی و حرفه‌ای وجود دارد،توانسته‌ایم‌ کد رشته و دروس مربوط به این شاخه را سریع وارد کنیم و ورود اطلاعات این دانش‌آموزان به سامانه سناد نیز با سرعت انجام شده است.

  زرافشان با بیان اینکه در شاخه کاردانش ۱۵۰ رشته وجود دارد، تصریح کرد: کد رشته‌ها و دروس این شاخه تغییر کرده است و به همین دلیل ورود اطلاعات دانش‌آموزان این شاخه به سامانه سناد، با تأخیر مواجه شده است.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.