• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » تأیید نهایی ۱۳ عنوان کتاب «پایه دهم»
  کد خبر : 1899740

  مدیرکل دفتر تألیف کتاب‌های ابتدایی و متوسطه نظری خبر داد:

  تأیید نهایی ۱۳ عنوان کتاب «پایه دهم»

  مدیرکل دفتر تألیف کتاب‌های ابتدایی و متوسطه نظری گفت: ۱۳ عنوان کتاب پایه دهم به صورت کامل در سایت پایگاه کتاب‌های درسی اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی قرار گرفته است و ۱۲ عنوان کتاب نیز در مرحله تأیید نهایی قرار دارد. محمود امانی طهرانی مدیرکل دفتر تألیف کتاب‌های ابتدایی و متوسطه…

  مدیرکل دفتر تألیف کتاب‌های ابتدایی و متوسطه نظری گفت: ۱۳ عنوان کتاب پایه دهم به صورت کامل در سایت پایگاه کتاب‌های درسی اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی قرار گرفته است و ۱۲ عنوان کتاب نیز در مرحله تأیید نهایی قرار دارد.

  ۲۰
  محمود امانی طهرانی مدیرکل دفتر تألیف کتاب‌های ابتدایی و متوسطه نظری  در خصوص «زمان اعلام نهایی کتاب‌های پایه دهم در سایت کتاب‌های درسی اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی»، اظهار داشت: ۱۳ عنوان کتاب پایه دهم به صورت کامل در سایت قرار گرفته است و ۱۲ عنوان کتاب نیز به دلیل اینکه در مرحله پروف؛ یعنی مرحله‌ای که وقتی عملیات آماده‌سازی کتاب پایان گرفته و به چاپخانه می‌رود و چاپخانه یک پرینت نهایی می‌گیرد تا شکل واقعی کتاب را نشان دهد،قرار دارد.

  امانی طهرانی افزود: در این مرحله کتاب از جهت‌های مختلف مانند؛ رنگ و صفحه‌آرایی بررسی می‌شود و پس از تائید شدن، شکل واقعی کتاب مشخص می‌شود.

  مدیرکل دفتر تألیف کتاب‌های ابتدایی و متوسطه نظری گفت: زمانی کتاب را بر روی سایت قرار می‌دهیم که اصطلاحاً پروف یا اثبات و تائید نهایی کتاب انجام شده باشد.

  وی تأکید کرد: بهترین منبع برای معرفی کتاب‌ها، وبگاه پایگاه کتاب‌های درسی اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی به نشانی CHAP.SCH.IR است که لحظه به لحظه کتاب‌ها به آن اضافه می‌شود.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.